PSC OD KUCHNI. ODCINEK NR 4: Jak zarabiać na kursach online? – cz.2

Dzisiaj drugi odcinek materiału o tym jak zarabiać na kursach online. Wiem, że będzie dla Was przydatny, bo zawiera bardzo twarde dane i liczby związane ze sprzedażą, przychodami i kosztami, jakie można uzyskać tworząc i sprzedając swoje kursy online. W internecie nie znajdziesz zbyt dużo materiałów na ten temat, a już naprawdę niewiele osób podzieli się z Tobą informacją na temat przychodów, kosztów i zysków, więc mam nadzieję, że ten podcast będzie dla Ciebie (...)

DLACZEGO NIE POWINNAŚ KUPOWAĆ MOJEGO KURSU

Wczoraj wystartowała sprzedaż kolejnej (czwartej już) edycji mojego kursu „Zorganizuj się w 21 dni”. Dotąd w kursie wzięło udział 1627 kobiet, a obecną edycję wykupiło już ponad 187 kobiet. Ponieważ Pani Swojego Czasu (jako przedsięwzięcie) utrzymuje się ze sprzedaży kursów online, trąbię o tej sprzedaży na prawo i lewo. Jednocześnie nie uważam, że każda kobieta powinna kupić mój kurs, a nawet nie chcę, żeby to zrobiła. I zapewniam Cię, że w dzisiejszym (...)

NAWYKI, KTÓRYCH NIE LUBISZ I RYTUAŁY, KTÓRE KOCHASZ

Prowadząc w zeszłym roku webinar o nawykach, mówiłam o strategiach, które pomogą Ci w budowaniu nawyków. Ponieważ w tym roku treści tej nie będzie na webinarze, udostępniam ją w tym artykule (jest to fragment mojej książki "Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet"). Gdybyś chciała dowiedzieć się więcej na temat tego jak budować dobre nawyki w zarządzaniu czasem zapraszam Cię na webinar, który odbędzie się w środę 17 maja, o godz. (...)

PSC OD KUCHNI. ODCINEK NR 3: Jak zarabiać na kursach online? – cz. 1

Na początku mam WIELKĄ prośbę – wysłuchaj podcastu do końca! Do ostatnich sekund! To jest przecież podcast „od kuchni” i na końcu znajdziesz właśnie kuchnię robienia podcastu! Wg mnie to najciekawszy fragment całego nagrania. A teraz do rzeczy. Gdy postanowiłam nagrać odcinek o tym jak zarabiać na kursach online wiedziałam, że to będzie kobyła! Ale nie wiedziałam, że aż taka!!! Odcinek został podzielony na dwie części. Dzisiaj część pierwsza, w której (...)

Wygraj kurs Zorganizuj się w 21 dni + wyzwanie PSC

Zanim przejdę do artykułu chcę Ci dać znać, że 22 maja rozpoczyna się sprzedaż 4 edycji kursu "Zorganizuj się w 21 dni". We wszystkich edycjach łącznie brało już udział 1488 kobiet (i kilku mężczyzn), a w następnej możesz wziąć udział Ty i to bezpłatnie. OD DZISIAJ BOWIEM TRWA KONKURS, W KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ UDZIAŁ W KURSIE! Co trzeba zrobić? Wystarczy do 12 maja napisać w komentarzu dlaczego chcesz/potrzebujesz wciąż udział w kursie? Forma pracy dowolna (...)