Share Week 2017 – blogi, które polecam

Nie da się ukryć, że tego wpisu miało nie być. Share Week, akcja Andrzeja Tucholskiego, trwa już od lat, ale ja po raz pierwszy biorę w niej udział. Trochę dlatego, że sam Ojciec Dyrektor (czyli Andrzej) mnie namaścił i polecił (a to nie lada zaszczyt!), a trochę dlatego, że znalazłam sposób, aby polecić Wam kilka miejsc w sieci, a jednocześnie nie odstawać od tematyki mojego bloga, jaką jest (i zawsze będzie) zarządzanie sobą w czasie. Ale najpierw kilka słów o (...)

Czas na książkę. Pytania i odpowiedzi

Ponieważ jesteśmy już na półmetku przedsprzedaży książki PSC "Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet", a ja dostaję od Was sporo pytań dotyczących książki, postanowiłam na nie wszystkie odpowiedzieć w jednym miejscu, czyli tutaj :) Oto pytania, które od Was dostaję: 1. Gdzie można kupić książkę? Na stronie www.ksiazka.paniswojegoczasu.pl oraz w moim sklepie www.sklep.paniswojegoczasu.pl. Swoją drogą niesamowite dla mnie jest to, że czasem (...)

Pani Swojego Czasu od kuchni

Skąd tytuł dzisiejszego wpisu? Po pierwsze – jak wiecie, niedawno kręciliśmy film o mojej książce „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”. Po drugie – wkrótce ruszam z podcastem Pani Swojego Czasu, który właśnie będzie nosił tytuł: „PSC od kuchni”. JAK POWSTAŁ FILM O MOJEJ KSIĄŻCE – KULISY Jedną z zalet prowadzenia własnego biznesu jest to, że robisz sobie to, co chcesz. I już. Od dawna marzyłam o nagraniu profesjonalnego filmu o (...)

Czas na książkę – selfpublishing od kuchni

Jak wygląda pisanie książki od podszewki? Jak wygląda pisanie i samodzielne wydawanie książki od podszewki?? Jak wygląda pisanie, samodzielne wydawanie i samodzielna sprzedaż książki od podszewki??? O pisaniu książki w moim wydaniu pisałam już w tym ARTYKULE. Dzisiaj chciałabym Wam napisać o tym, jak od środka wygląda proces wydawania książki, jeśli robisz to samodzielnie. Oczywiście nie piszę z pozycji ekspertki, bo nią nie jestem, lecz z pozycji osoby, która (...)

Zamień słomiany zapał na parę do działania

Ostatnio w grupie Pań Swojego Czasu toczyła się szeroka dyskusja o słomianym zapale. Jest to na tyle ważny temat, że od 1 marca (czyli od jutra) startujemy w grupie Pań Swojego Czasu na FB z #wyzwaniePSC pod tytułem: „Zamień słomiany zapał na parę do działania” (cudowny tytuł, wymyślony przez Prawą Rękę PSC, Justynę, ma podwójne znaczenie: „para do działania” oznacza po pierwsze – energię, po drugie – osobę, z którą weźmiesz udział w wyzwaniu, czyli z (...)