Dzisiaj PSC w formie wideo…

Wiele biznesów ma misję.
Niestety wiem, że wiele biznesów za tworzenie swojej misji zabiera się od d…y strony.
Wiem, co mówię, bo pracowałam w tych biznesach i dla tych biznesów.
Ważne osoby spotykają się na ważnym spotkaniu i w wyniku ważnej burzy mózgów… tworzą misję. Ubierają ją w piękne i okrągłe słowa, zapisują w postaci chwytliwych haseł, oprawiają w ramkę i wieszają na ścianę.
Kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja na pewno nie, bo sama uczestniczyłam w takich spotkaniach tworzyłam takie misje.

Tymczasem według mnie misja to nie jest coś, co się tworzy. Misja to coś, co jest; coś, co masz i co czujesz w sercu i gdzieś głęboko w swoim podbrzuszu.
I dzisiaj właśnie o mojej misji będzie. O misji Pani Swojego Czasu.

Jeśli myślisz, że jest nią uczenie kobiet organizacji i zarządzania czasem, planowania, robienia harmonogramów i działania zgodnie z nimi, to jesteś w błędzie.
Wystąpienie ma tylko 12 minut. To moja misja w pigułce.

Złote zasady planowania posiłków oraz metoda 10 składników. Pobierz poradnik i zacznij planować domowe menu!

Z filmu dowiesz się, co spowodowało, że doszłam do wniosku, że chcę być Panią Swojego Czasu. Dowiesz się też, dlaczego nie mam czasu na pierdoły i jak wygląda moje codzienne życie.
To jedno z moich najbardziej intymnych i odsłaniających wystąpień.

Jestem dobra w mobilizowaniu do działania. Jestem świetna w uczeniu tego, jak zacząć działać i jak skończyć to, co się rozpoczęło.
Jeśli chcesz nauczyć się, jak nie odkładać swoich planów, marzeń i zadań na później, zapraszam Cię na kurs „Zrób to dziś, czyli jak nie odkładać na jutro” – TUTAJ.