Aktualizacja, listopad 2020. Od założenia PSC minęło już 6 lat. Liczba produktów w sklepie i wyniki sprzedaży przerastają w sposób niewiarygodny te sprzed trzech lat, ale… Zasady afiliacji się nie zmieniły 🙂 Więc jeśli masz ochotę zarabiać z Panią Swojego Czasu – śmiało czytaj, jak to robić!

Gdy ponad 3 lata temu tworzyłam Panią Swojego Czasu, nie miałam zielonego pojęcia, że buduję imperium. Gdybym wtedy usłyszała siebie mówiącą dzisiaj te słowa (bo owszem, wypowiadam je z pełnym przekonaniem), pewnie umarłabym ze śmiechu.

3 lata temu nawet nie wiedziałam, czy sprawdzi się to, czym będę się zajmować, czy będę miała czytelniczki, klientki itp.

Gdy wypuszczałam swój pierwszy fizyczny produkt, wiedziałam, że to dopiero początek. Wiedziałam, że stopniowo, krok po kroku, będę iść coraz dalej, aż (kiedyś) dojdę do momentu, w którym kobietom na samą myśl: „Nie ogarniam” przyjdzie od razu do głowy: „Pani Swojego Czasu”.

Po 3 latach tysiące kobiet korzysta z moich produktów i usług. Gdybym miała policzyć webinary, kursy online, minikursy na dawnej platformie wiedzy (ktoś jeszcze ją pamięta?), książkę, notesy, planery, ołówki, torby, kalendarz itp., to mówiłabym o kilkudziesięciu tysiącach kobiet (i kilku mężczyznach :)).

Stan na dzisiaj: prawie 5000 sprzedanych książek (właśnie kończy się pierwszy nakład i robimy dodruk), 2000 sprzedanych planerów (jesienią premiera zupełnie nowego planera), 1500 tysiąca bloczków elektrostatycznych „Karteczek pełnych czasu”, 1000 notesów, 2000 ołówków i kilkaset toreb (łącznie było ich 600, ale jeszcze kilka sztuk jest dostępnych).

Ja korzystam na tym w oczywisty sposób, myślę jednak, że już czas, abyś Ty także – Moja Klientko lub Czytelniczko – zaczęła zarabiać na polecaniu moich produktów.

Jest na to bardzo prosty sposób: dzisiaj otwieram program afiliacyjny, do którego każda z Was może dołączyć, aby zarabiać na poleceniach produktów, które znajdują się w moim sklepie
.

JAK ZARABIAĆ RAZEM ZE MNĄ?

Program afiliacyjny znajduje się na platformie WebePartners, na której jakiś czas temu sama byłam afiliantką. WebePartners jako firmę znam osobiście – gdy czasem polecam na blogu książki, korzystam z linków afiliacyjnych. Do tej pory zarobiłam dzięki temu sposób kilkaset złotych. Nie jest to dużą sumą, jeśli spojrzysz na całość, jednak gdy zobaczysz, że wymagało to ode mnie jedynie umieszczenia dwóch linków w dwóch artykułach, czyli jakichś 10 sekund pracy, wygląda to nieco inaczej. Poza tym nie wiem, jak wygląda u Ciebie sprawa z kasą, ale dla mnie kilkaset złotych piechotą nie chodzi i spokojnie się po nie schylę.


KROK PO KROKU – CO ROBIMY?

  • Rejestrujesz się jako wydawca na tej stronie: www.webepartners.pl
  • Po zarejestrowaniu się dostajesz mejl z linkiem aktywacyjnym – kliknij w niego, żeby aktywować swoje konto.
  • Po otrzymaniu potwierdzenia, że Twoje konto jest aktywne, logujesz się na platformę i uzupełniasz swoją wizytówkę, która wygląda tak:

Zarabiaj z Panią - program afiliacyjny

Jeśli masz stronę WWW lub blog, bez problemu uzupełnisz swoje dane. Jeśli jednak nie masz swojego miejsca w sieci, możesz zarabiać na polecaniu moich produktów w mediach społecznościowych oraz poprzez wysyłanie linka afiliacyjnego mejlem do znajomej (zaraz poznasz szczegóły).

  • Na WebePartners znajdujesz mój program, czyli sklep PSC.

Klikasz w zakładkę „Programy”.

Zarabiaj z Panią - program afiliacyjny

Możesz albo wpisać w wyszukiwarkę: „Pani Swojego Czasu” i dołączyć do mojego programu afiliacyjnego, albo kliknąć bezpośrednio w TEN LINK (ten link zadziała dopiero wtedy, gdy będziesz miała już swoje konto i będziesz zalogowana).
Następnie kliknij zielony przycisk „Dołącz”.

Każdą prośbę sprawdzamy i akceptujemy osobiście – Twoją również zaakceptujemy, aczkolwiek nie podzieje się to z godziny na godzinę (i na pewno nie po 22.00 czy w weekend).

Zadbana finansowo

Zarabiaj z Panią - program afiliacyjny

  • Gotowe – możesz zarabiać!

Gdy dostaniesz powiadomienie mejlowe o akceptacji Twojej osoby w programie afiliacyjnym – możesz zacząć polecać produkty z mojego sklepu za pomocą tzw. linków afiliacyjnych.

Aby je wygenerować, zaloguj się na swoje konto i wejdź w zakładkę „Narzędzia” i kliknij na „Linki afiliacyjne”.

Pojawi się poniższy ekran:

W polu „wklej docelowy url” wpisz skopiowany wcześniej adres produktu, który chcesz polecać i na którym chcesz zarabiać.

Jak skopiować adres? Wchodzisz do mojego sklepu, klikasz wybrany przez siebie produkt i z przeglądarki internetowej kopiujesz dokładny adres WWW.

Możesz też polecić cały mój sklep, a wówczas każdy kupiony w nim produkt będzie „pracował” na Ciebie dzięki ogólnemu linkowi.

W drugim okienku „wybierz program” wybierasz program Pani Swojego Czasu, który domyślnie już się tam znajduje, jeśli zostałeś zaakceptowany jako wydawca.

Wciskasz przycisk „wygeneruj link”. Wygląda to tak:

Zarabiaj z Panią - program afiliacyjny


ILE ZAROBISZ I KIEDY?

Na afiliacji zarabiasz wtedy, gdy ktoś kupi mój produkt, klikając w Twój link.

Czyli: jeśli na Twoim blogu, fanpejdżu, w mejlu od Ciebie itp. ktoś kliknie w wygenerowany link, a następnie kupi produkt – Ty otrzymujesz prowizję od tej sprzedaży.

Prowizja w moim programie partnerskim wynosi 5-10% wartości produktu (bez kosztów wysyłki!): 5% na kursy online i Klub PSC, 10% na resztę produktów. Jeśli będziesz afiliować produkt, który kosztuje 89 zł i ktoś go kupi, na Twoje konto wydawcy wpłynie 8,90 zł. Jeśli ktoś z Twojego linku afiliacyjnego kupi kurs premium o wartości 349 zl na Twoje konto wpłynie 17,45 zł.


KIEDY OTRZYMASZ SWOJE PIENIĄDZE?

Pamiętaj, że prowizja od sprzedanych produktów nie wpływa automatycznie na Twoje konto, lecz sumuje się na koncie wydawcy w programie WebePartners.

Gdy uzbierasz 100 zł – możesz wnioskować o wypłacenie pieniędzy (albo zbierać dalej i wypłacić więcej).

TUTAJ znajdziesz dokładne instrukcje na temat wypłacania pieniędzy, a TUTAJ filmiki “Przewodnik po panelu wydawcy”.