Struktury #GangPSC

Ola Budzyńska

Przydomek: Naczelna Gangsterka

Znaki szczególne: Wywija biodrami i zaraża uśmiechem

Jej zeznania: Jestem właścicielką tego majdanu, Naczelną Gangsterką i twórczynią całego zamieszania. Wpadam na pomysły w ostatniej chwili i zapalam się jak pochodnia do ich realizacji. Uwielbiam, gdy kobiety działają i biorą sprawy w swoje ręce.

Charakterystyka: Chciała być Panią, która rządzi czasem, ale szybko przekonała się, że ze swoją mocą i umiejętnościami może zbudować potężną strukturę, której macki będą sięgać głębiej i najgłębiej. Wie, jak uczyć kobiety pewności siebie, życiowego ogarnięcia i – jak sama mówi – brania spraw w swoje ręce (cokolwiek to znaczy). Słynie z tego, że zgarnia z czarnego rynku najlepszych ludzi i rekrutuje ich w szeregi swojego Gangu. Jej bronią jest ostry jak brzytwa język. Potrafi też zahipnotyzować uśmiechem, a potem – niczym z karabinu – wystrzelić serię słów powszechnie uważanych za wulgarne. Zalecana ostrożność w bezpośrednich starciach – w podziemiach mówi się o tym, że Naczelna zaraża optymizmem i wie, jak wpływać na innych, by wzięli się do roboty.

Przydomek: Wszechogarniająca Joanna/Szefowa działu online

Znaki szczególne: Wierci się nerwowo, gdy nie ma na oku Asany

W Gangu od sierpnia 2016

Jej zeznania: Dawno temu bawiłam się w bycie menadżerką projektów, a teraz ogarniam jeden, ale za to jaki wielki – #GangPSC. Pilnuję, by założony plan dotyczący tego, co ma się dziać u PSC, został zrealizowany, prowadzę spotkania z Gangiem i dbam, by każdy wiedział, co ma robić – ogarniam z lotu ptaka wszystko, co się dzieje w wersji online PSC. Wciągam wszystko i wszystkich na Asanę, uwielbiam czekoladę i kropki z Bolesławca (w sensie ceramikę).

Charakterystyka: Bez niej struktura Gangu przypominałaby rozklekotanego trabanta, a nie dobrze naoliwioną maszynę. To pod jej nadzorem powstał projekt pod kryptonimem Asana, za pomocą którego Joanna wciąga innych członków grupy do wykonywania zadań na rzecz Gangu, niekiedy opierając się na sile perswazji, innym razem używając broni typu Urok Osobisty, rzadziej stosując groźby w rodzaju: „Bo nie dostaniecie pączków/czipsów paprykowych/czekolady”. Największym zagrożeniem ze strony Joanny jest jej wszechmoc, którą niezwykle cenią członkowie Gangu i której zazdroszczą wszyscy obserwujący działalność PSC z zewnątrz.

Asia Keńska

Przydomek: Bogini Wyrozumiałości

Znaki szczególne: Najbardziej kolorowy makijaż w całej ekipie

W Gangu od lutego 2020

Jej zeznania: Jestem Boginią Wyrozumiałości w Ministerstwie Cierpliwości. Odpowiadam za komunikację między klientkami a Gangiem, ogarniam grupy na fb, odpisuję na maile, odpowiadam na pytania i pomagam klientkom jak tylko mogę oraz robię wszystkie inne rzeczy, które mi zleci Natalia.

Charakterystyka: Wystrzeliwuje pytania z prędkością broni maszynowej – tak, że mogłaby każdego wroga Gangu przygnieść ich mocą. Jednocześnie potrafi wydobyć z wnętrza siebie tak wielkie pokłady życzliwości, wyrozumiałości i ciepła, że nie sposób się jej oprzeć. Może być bardzo niebezpieczna, jako że to ona odpowiada na komunikaty adresowane do Gangu przez popleczników, fanów, przeciwników i odbiorców towarów sygnowanych przez PSC. Działa w bezpośredniej bliskości z Boginią Cierpliwości, co wzbudza niezdrowe zainteresowanie szpiegów i obserwatorów z zewnątrz.

Przydomek: Bogini Cierpliwości

Znaki szczególne: Otacza ją aureola boskości

W Gangu od lutego 2019

Jej zeznania: Jestem Boginią Cierpliwości i stoję na czele Ministerstwa Cierpliwości. Dbam o to, żeby nasze klientki czuły, że są w dobrych rękach. Odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, podsuwam rozwiązania i dbam o porządek w naszych facebookowych grupach.

Charakterystyka: Ma w sobie taką siłę, że specjalnie dla niej w strukturach Gangu powstało oddzielne Ministerstwo, którym mogłaby zarządzać. Jej rolą jest kontakt z osobami skupującymi towary z etykietą „PSC”, robienie porządku z tymi, którzy łamią regulaminy prowadzonych przez Gang grup (o ile wiemy, likwiduje ich bardzo skutecznie!) i zapewnianie miłośnikom #GanguPSC jak najlepszych wrażeń (co ważne – wyłącznie dzięki własnemu urokowi i wrodzonej cierpliwości, a nie sztuczkom zdobytym w zawodzie edukatorki seksualnej). Jako uwielbiana przez tłumy bogini, prawdopodobnie ona pierwsza z całego Gangu doczeka się swojego pomnika.

Przydomek: Technofreak

Znaki szczególne: Wyróżnia się brakiem cellulitu

W Gangu od września 2015

Jej zeznania: Zaczynałam jako wirtualna asystentka (obsługa klienta, wyszukiwanie informacji, drobne zadania techniczne), przez jakiś czas zajmowałam się nawet wysyłką planerów, cały czas stopniowo wgłębiając się w kolejne techniczne kwestie. I w końcu nadszedł ten moment, kiedy opiekę nad klientkami oddałam Natalii, dzięki czemu mogłam w pełni skupić się na sprawach technicznych.

Charakterystyka: Obdarzona szerokimi umiejętnościami, przeszła drogę od podziemia do najwyższych struktur Gangu, aby zostać członkinią działu odpowiedzialnego za rozsyłanie bardziej lub mniej zaszyfrowanych komunikatów, publikowanie treści propagujących ideę Pani Swojego Czasu i likwidowanie bugów, wirusów i wysypanych linijek kodu HTML. Działa szybko i skutecznie, a w Gangu ceniona jest za opanowanie, błyskawiczne reagowanie na problemy i zarażanie innych miłością do zwierząt. Uwaga na jej dobre serce – może okazać się zabójczo niebezpieczne dla wszystkich wrogów Gangu!

Przydomek: Techmistrzyni (ale nie chce się do niego przyznać i zdecydowanie bardziej preferuje bycie Szefową Działu Wsparcia Technicznego)

Znaki szczególne: Dyskretny uśmiech i gigantyczne opanowanie

W Gangu od czerwca 2019

Jej zeznania: Jestem łącznikiem pomiędzy Gangiem a współpracownikami od wszelkich technologii. Zajmuję się też tłumaczeniem z „technicznego” na „nasze” i wspieram Gangsterki w codziennej pracy. Pilnuję, by systemy wspierające Gang działały sprawnie i nie wybuchały nieoczekiwanie. A jeśli już coś wybuchnie – bo umówmy się, to tylko technologia – szukam przyczyny i sposobu na wyeliminowanie problemu w przyszłości.

Charakterystyka: Cicha i niezwykle intrygująca postać, która z mistrzowskim opanowaniem rozprawia o… bombach (zastanawiające, prawda?). Jest szefową tej odnogi Gangu, która odpowiada za łączność ze światem online, co oznacza, że ma najważniejszy wpływ na komunikaty grypsowane na zewnątrz oraz do wnętrza grupy. Jest znana z wielkiego opanowania i wykonywania „cichej” roboty na zapleczu oraz wybitnych zdolności detektywistycznych, ale jednocześnie potrafi w gangsterskim gronie rzucać takimi żarcikami, że wszyscy dookoła popluwają się ze śmiechu.

Przydomek: Projektantka Rzeczy Magicznych

Znaki szczególne: Nie odrywa się od programów graficznych

W Gangu od marca 2020

Jej zeznania: Razem z Weroniką pracuję w dziale graficznym, przygotowując projekty do druku, grafiki na social media, bloga i do sklepu.

Charakterystyka: O swojej roli w Gangu wypowiada się lakonicznie, tymczasem świat poznał ją jako prawdziwą czarodziejkę, która najprostszy szkic zamieni w dzieło sztuki. Podejrzewana jest o zawłaszczenie słynnego zaczarowanego ołówka, dzięki któremu jest w stanie stworzyć dla Gangu wszystko, co ekipie przyjdzie do głowy. Uwaga! Z takimi umiejętnościami i z pomocą magii może wpływać na umysły odbiorców i hipnotyzować ich pięknem swojej sztuki.

Przydomek: Copyfighterka / Władczyni Contentu

Znaki szczególne: Zawsze z książką pod pachą

W Gangu od lutego 2020

Jej zeznania: Tworzę teksty, które mają przyciągać uwagę, budzić zachwyt i sprawiać, że każdy będzie chciał do nas wracać. Odpowiadam także za planowanie treści, które PSC jako marka będzie wypuszczać w świat.

Charakterystyka: To ona jest odpowiedzialna za tworzenie  komunikatów wypuszczanych z gangowego podziemia do świata zewnętrznego. Włada słowem i nie waha się używać go w celach informacyjnych i propagandowych. Potrafiłaby przekonać łysego do kupna grzebienia i w pakiecie dorzuciłaby instrukcję z setką sposobów na wykorzystanie go. Należy obserwować i kontrolować to, o czym pisze i gada, bo zdarza jej się grypsować, co aktualnie dzieje się za zamkniętymi wrotami Gangu.

Przydomek: InstaCzarodziejka

Znaki szczególne: Porusza się z telefonem przyklejonym do ręki

W Gangu od marca 2020

Jej zeznania: Jestem uzależniona od Instagrama. To moja największa pasja. Moją rolą w #GanguPSC jest prowadzenie konta na IG. Robię zdjęcia, tworzę napisy, nagrywam stories i pokazuję świat PSC nieco inaczej niż do tej pory robiła to Ola. Prywatnie mam słabość do dobrego jedzenia i prosecco. Jestem psychofanką serialu „Friends”, kocham wszystko co różowe.

Charakterystyka: Kolejna członkini Gangu posiadająca – jak sam przydomek wskazuje – moce magiczne. Jednym z jej zadań jest dbanie o publiczny wizerunek marki PSC, czyli tworzenie materiałów propagandowych wywołujących u odbiorców przyspieszone bicie serca i rozkochujących ich w produktach dystrybuowanych przez Gang na czarny rynek. Jako jedyna przyznaje się do bycia „psycho” i popijania alkoholu, co może oznaczać, że posiada także moc rozbrajania ludzi szczerością – zaleca się więc podchodzić do niej z najwyższą ostrożnością!

Przydomek: Dyktator Filmowy

Znaki szczególne: Ukrywa się za obiektywem

W Gangu od marca 2020

Jego zeznania: Zajmuję się wszelakimi treściami video. Wyżywam się kreatywnie. Tworzę reklamówki, filmy promocyjne, filmy produktowe. Nagrywam eventy (choć w PSC to dopiero przede mną) i razem z Olą tworzymy na YouTube zupełnie nowy kanał Pani Swojego Czasu.

Charakterystyka: Rasowy Il Dittatore na usługach Gangu (imię „Kuba” nie jest tutaj przypadkowe!). Z jednej strony – jak sam mówi – „wyżywa się kreatywnie”, by umocnić swoją pozycję pośród chmary gangsterek, które wpędza w kompleksy licznymi talentami (nawet do dziergania, śpiewu operowego i kaligrafii!), a z drugiej – swoje umiejętności wykorzystuje do szerzenia za pomocą materiałów audiowizualnych idei „Zbudujmy imperium PSC”. To, co tworzy, jest tak niebezpiecznie dobre, że widzom spadają gacie.

Przydomek: Szefowa trendów i marketingu

Znaki szczególne: Zawsze znajdzie cichy kącik, by coś skrobnąć w planerze

W Gangu od kwietnia 2020

Jej zeznania: Obserwuję trendy w sieci i podczas wyjazdów, a następnie podpowiadam kierunki rozwoju PSC podczas spotkań strategicznych z Asią i Olą, oraz w czasie pracy z menadżerkami wydawnictwa, działów produktów fizycznych i elektronicznych, opiekuję się działem contentu wspólnie z którym tworzę plan contentowy, i układam pomysły na promocję, ogarniam ambasadorki PSC i opiekuję się nimi tak, aby nasza współpraca kwitła. Podpowiadam, jakie pisadła powinny znaleźć się w sklepie, żyję w świecie kolorów, artykułów papierniczych i innych takich poważnych rzeczy.

Charakterystyka: Przez lata licznymi kanałami szerzyła zamiłowanie do PSC, czym zdobyła szacunek i uznanie Gangu – na tyle duży, że z obserwatorki stała się Ambasadorką, a z Ambasadorki pełnoprawną – uwielbianą przez tłumy – gangsterką. Swoim niegasnącym entuzjazmem oraz ogromnymi talentami do tworzenia rzeczy pięknych, fotografowania i kaligrafowania potrafi sprawić, że odbiorcy towarów Gangu z zachwytu… tracą mowę. A czasem nawet – całkiem na serio – także głowę!

Przydomek: Menadżerka e-Produktów

Znaki szczególne: Niby skupia się na pracy, ale i tak cały czas tajemniczo się uśmiecha

W Gangu od lipca 2020

Jej zeznania: W Gang PSC odpowiadam za e-Produkty. Koordynuję cały proces ich powstawania – od fazy koncepcyjnej, przez realizację, aż po wdrożenie ich do sprzedaży. Opiekuję się również Klubem PSC – zarówno jego bieżącym funkcjonowaniem, jak i przygotowywaniem kolejnych edycji.

Charakterystyka: Dzięki niej zasięg macek Gangu sięga coraz dalej – wszystko za sprawą werbowania do tajemniczego „Klubu PSC” kolejnych członkiń oraz nowych edukatorów. Jej zadaniem jest także wymyślanie koncepcji produktów elektronicznych, a te – jak wiadomo – nie dość, że nigdy się nie kończą, to z przekazem od Anny Rz. mogą docierać do wszystkich zakątków świata. Uwaga na jej stoicki spokój i żelazne opanowanie! Za tą grzeczną fasadą kryje się kobieca siła, pomysłowość i nieprzejednanie.

Przydomek: Redaktor (dobrze się) prowadząca

Znaki szczególne: Taczką wozi ze sobą stos słowników

W Gangu od lutego 2020
Jej zeznania: Jestem redaktor prowadzącą w Wydawnictwie Pełnym Czasu. Jeśli autorkę można nazwać matką książki, to ja z pewnością mogę nazwać siebie matką chrzestną książki. Jestem z autorką od samego początku i prowadzę jej książkę przez cały proces wydawniczy.

Charakterystyka: Posiada moc studzenia rozemocjonowanych umysłów, dla niepoznaki nazywaną „talentem rozwagi”. Ponadto kryje w sobie zamiłowanie do stosowania terroru przy pomocy „Słownika poprawnej polszczyzny” i doskonale wprawiła się w kusicielstwie pod hasłem: „Napiszże to wreszcie, a dam ci czipsy!”. Pełni niezwykle ważną rolę, jako chrzcicielka książek i ta, która pod pretekstem szukania bękartów, sierotek i literówek wchodzi w konszachty z osobami z zewnątrz, by następnie wciągać je do działalności propagandowej na rzecz oddzielnej komórki Gangu, jaką jest WPC.

Przydomek: Tańcząca z papierami

Znaki szczególne: Pięć kilo papierów w reklamówce

W Gangu od lipca 2020

Jej zeznania: W telegraficznym skrócie: ogarniam wszelkie dokumenty Gangu, papierowe i elektroniczne. Zarówno działu online, jak i offline. Wyznaję zasadę, że jeśli czegoś nie ma w dokumentach to nie istnieje. Mam w sobie coś z policjanta… „daj mi taska a znajdę Ci na to papier” 🙂

Charakterystyka: Niezwykle ważna postać w strukturze Gangu – jako jedyna ekscytuje się obiegiem dokumentów, dlatego ma dostęp do wszystkich tajnych zapisków, umów i liścików, przekazując je z jednej komórki grupy do drugiej. Odpowiada także za kwestie finansowe i formalne dopinanie na ostatni guzik wszystkich podejrzanych i niepodejrzanych sprawek Gangu. W wolnych chwilach koncentruje się na rozwijaniu swoich talentów i zaraża tym innych, co może zaowocować poszerzeniem grupy zwolenników gangsterskiej ekipy i jej towarów.

Przydomek: Projektantka e-Doświadczeń

Znaki szczególne: Rwanie włosów z głowy. Ale tylko czasami

W Gangu od lipca 2020

Jej zeznania: Tworzę koncepcje (nie tylko) wizualne dla e-produktów, czyli obmyślam jak produkt ma wyglądać od środka, co zrobić żeby się fajnie z niego korzystało (tzw. projektowanie doświadczeń użytkowniczek i użytkowników) oraz jak to wszystko wkomponować w sprzedaż i marketing, żeby ludzie chcieli go kupić. A jak już obmyślę, to wcielam w życie – projektuję, testuję, wdrażam, czasami rwąc przy tym włosy z głowy.

Charakterystyka: Dołączyła do Gangu z głową regularnie wybuchającą od nadmiaru wizji i pomysłów. Posiada niebywałą zdolność oddziaływania na otoczenie i przemawiania do ludzkiej wyobraźni – na tyle, że jest w stanie każdemu zagwarantować wyjątkowe, niespotykane nigdzie indziej doświadczenia wizualne. Podejrzewamy, że potrafi także hipnotyzować obrazem, co oznacza, że jej umiejętności mogą być potencjalnie niebezpieczne dla wszystkich przeciwników grupy.

Przydomek: Szefowa Designu i Grafiki

Znaki szczególne: Otacza się stadem piesków

W Gangu od października 2019 (oficjalnie)

Jej zeznania: Odpowiadam za graficzną działkę w PSC – zarówno od strony koncepcyjnej, jak i organizacyjnej i wykonawczej. Dbam o to, by projekty pod szyldem PSC były zgodne z trendami i zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Mam hopla na punkcie kolorów, typografii i użyteczności w projektowaniu 🙂

Charakterystyka:  Zanim została przedstawiona jako członkini Gangu, przez rok działała w podziemiu. Wszelkie drukowane materiały propagandowe ze znakiem „PSC” wychodzą spod jej ręki albo są przez nią nadzorowane. Jak wszystkie artystyczne dusze – może być szczególnie niebezpieczna jako jednostka, która potrafi w jednej dłoni dzierżyć broń (taką jak tablet graficzny), a drugą wyczarowywać dzieła sztuki, którymi hipnotyzuje otoczenie.

Przydomek: Czarodziejka Hakerka

Znaki szczególne: Komputer maksymalnie na wyciągnięcie ręki

W Gangu od lipca 2020

Jej zeznania: Programuję, projektuję i zajmuję się techniczną czarną magią jak na czarodziejkę przystało. Sprawiam żeby systemy informatyczne były dla Gangu, a nie odwrotnie. Żeby odciążały gangsterki w codziennej pracy, aby miały więcej czasu na kreatywne działania. A klientkom i klubowiczkom korzystało się z naszym systemów prosto i przyjemnie.

Charakterystyka: Przeciwnicy Gangu mogą zwijać broń i zmywać się, gdzie pieprz rośnie, odkąd członkinią ekipy jest rasowa hakerka. Z jej arsenałem informatycznych umiejętności i wszechstronnych talentów już nikt nie podskoczy tej ekipie. Dodatkowo Magdalena posiada kontakty w branży detektywistycznej, co oznacza, że wszelkimi możliwymi kanałami wyśledzi każdego, kto będzie rozpowszechniał brednie na temat marki PSC.

EKIPA PRZESTRZENI PEŁNEJ CZASU

W Gangu od lipca 2020

Sprzedają marzenia i czarują umiejętnościami baristycznymi. Przyciągają młodzieńczą energią i w swej pracy są absolutnie niezłomni. Ekipa Przestrzeni Pełnej Czasu, czyli krakowskiego oddziału Gangu, ma w sobie moc zarażania uśmiechem, potrafi sprzedać wszystko, łącznie z marzeniami i podaje najlepszą kawę w promieniu miliona kilometrów. Poczynania ekipy można śledzić na kanale przestrzenpelnaczasu_krk – i zdecydowanie warto to robić, aby wiedzieć, jakie działania realizują ci młodzi reprezentanci gangsterskiej siatki PSC. W końcu to oni docierają do ludzi przechadzających się ulicami, a nie tylko do anonimowych internautów, co czyni ich jeszcze bardziej wpływowymi.

Chcesz, by docierały do Ciebie komunikaty od #GanguPSC?

Zapisz się na #Gangsletter i zobacz, co dzieje się w podziemnych kręgach Gangu, czyli za kulisami marki Pani Swojego Czasu. Nad czym pracujemy? Jak rozbudowujemy Imperium PSC? Kim jesteśmy i co robimy, gdy nikt nie patrzy? To wszystko i jeszcze więcej odkrywamy przed Tobą w naszym cotygodniowym #Gangsletterze. Sprawdź go już teraz!

Zapisz się na bezpłatny gangsletter:
X
Nowa kolekcja Girl Power już w sklepie PSC!