Poznaj świat Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska i jej #GangPSC

Założycielka marki Pani Swojego Czasu. Autorka książek i kursów online, na swoim koncie ma setki artykułów eksperckich i webinarów w temacie rozwoju osobistego, budowania biznesu i zarządzania sobą w czasie. Jej firma to w tej chwili kilkudziesięciu specjalistów działających w poszczególnych obszarach: wydawnictwo, trendy i marketing, grafika i dizajn, obsługa klienta (nie bez powodu nazywana Ministerstwem Cierpliwości), IT, e-produkty, zarządzanie projektami, produkty fizyczne, stacjonarne Przestrzenie Pełne Czasu oraz kadry i finanse.

Chcesz na bieżąco śledzić nasze poczynania? Wskakuj na Instagram lub fanpage Pani Swojego Czasu.


IG | FB

Sklep PSC

W naszym sklepie oferujemy produkty do planowania (w tym autorskie planery i notesy), artykuły piśmiennicze i gadżety pomocne w ogarnianiu codzienności. Edukujemy też w temacie rozwoju osobistego i asertywności, budowania biznesu online oraz zarządzania sobą w czasie. W sklepie PSC znajdziesz więc #kursoksiążki, książki, kursy online i webinary.

Chcesz realizować swoje cele, plany i marzenia? Potrzebujesz pomocy w zapanowaniu nad chaosem dnia codziennego? Jeżeli tak, to sklep Pani Swojego Czasu jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Pytania o dostępność produktów, przesyłanie potwierdzeń za płatność przelewem, zgłaszanie reklamacji lub chęci zwrotu produktów, zapytania o możliwość współpracy: pytania@paniswojegoczasu.pl

Kontakt w sprawie  szczegółów złożonego zamówienia – jego statusu, sposobu dostawy, zgubionego linku do śledzenia czy wysyłki na inny adres: sklep@paniswojegoczasu.pl


www

Klub PSC

Klub PSC to przestrzeń rozwojowa dla kobiet działająca na zasadzie subskrypcji. Otwiera się na nowe osoby kilka razy w roku i zawiera ciągle rosnącą bazę nagrań, wspierającą w rozwoju osobistym, zawodowym i w budowaniu biznesu. Oprócz live’ów i webinarów, w Klubie znajdziemy e-booki, karty pracy, listy do druku, kurs online „Zrób to dziś” i wiele innych materiałów. Treści rozwojowe dla Klubowiczek tworzą wspaniałe Ekspertki i Eksperci – czołowi polscy specjaliści w swoich dziedzinach.


www | IG

Wydawnictwo

Wydajemy głównie poradniki i #kursoksiążki, które pomagają w działaniu, planowaniu, samorealizacji i znajdowaniu czas dla siebie. Poprzez nasze książki chcemy dać Ci poczucie wpływania na siebie i swoje życie. Najlepszą nagrodą dla nas jest usłyszeć, że książka, którą wydałyśmy, coś w Twoim życiu zmieniła.

🙂

KONTAKT:
Masz dla nas propozycję współpracy? Chcesz zrecenzować naszą książkę? Napisałaś coś wspaniałego i szukasz wydawcy?
Napisz do nas na adres: kontakt@wydawnictwopelneczasu.pl


IG

Przestrzenie Pełne Czasu

Lokalizacje: Kraków, Warszawa

Przestrzeń Pełna Czasu to połączenie kawiarni, sklepu i rozwojowej biblioteki.

Co dokładnie czeka na Ciebie w środku?  

Po pierwsze (i najważniejsze!) – produkty ze sklepu Pani Swojego Czasu oraz wyjątkowe produkty innych polskich marek. Po drugie – Biblioteka Pełna Czasu, w której możesz wypożyczyć książki o tematyce biznesowej i marketingowej, publikacje z zakresu rozwoju osobistego, a także różnego rodzaju poradniki czy reportaże. Wybór tytułów jest naprawdę szeroki! 

A do tego wszystkiego bardzo dużo miejsca, żeby wygodnie usiąść i popracować (albo zrelaksować się) przy świetnej kawie, sycącym śniadaniu i przepysznych ciastach.

Gdzie możesz nas znaleźć? 

Kraków
ul. Św. Wawrzyńca 19/90 


IG | FB | Biblioteka | Mapa

Warszawa
ul. Śliska 10


IG | FB | Mapa

Blog PSC

Jeżeli szukasz darmowej wiedzy z obszarów:

● rozwoju osobistego

● zarządzania sobą w czasie

● planowania

● organizacji

● bullet journalingu

● prowadzenia biznesu

– dobrze trafiłaś! Na blogu Pani Swojego Czasu znajdziesz artykuły pełne wiedzy i inspiracji, karty pracy, nagrania video, recenzje książek oraz bazę bezpłatnych materiałów do pobrania. Rozwijaj się z PSC i czerp wiedzę od najlepszych – zupełnie za darmo!

Bloga znajdziesz pod adresem paniswojegoczasu.pl/blog


www

Chcesz, by docierały do Ciebie komunikaty od #GangPSC?

Zapisz się na #Gangsletter i zobacz, co dzieje się w podziemnych kręgach Gangu, czyli za kulisami marki Pani Swojego Czasu. Nad czym pracujemy? Jak rozbudowujemy Imperium PSC? Kim jesteśmy i co robimy, gdy nikt nie patrzy? To wszystko i jeszcze więcej odkrywamy przed Tobą w naszym cotygodniowym #Gangsletterze. Sprawdź go już teraz!

Zapisz się na bezpłatny gangsletter: