Dzisiaj 26-ty stycznia 2015, a to oznacza, że tylko do północy macie jeszcze okazję kupić kurs online z zarządzania czasem dla Kobiet. Oczywiście kurs będzie jeszcze w sprzedaży, ale dopiero w przyszłym półroczu, a okazja polega na tym, że kurs w chwili obecnej kosztuje 97 złotych i nigdy więcej taka cena mu się nie przydarzy. W przyszłym półroczu cena kursu będzie wynosiła 249 złotych, więc widzicie, że podwyżka jest znaczna.

Długo zastanawiałam się czy w ogóle wypuścić post na ten temat. Czy w ogóle o tym pisać. Bo jakby na to nie patrzeć, jest to po prostu zwyczajne ogłoszenie, a to jest przecież blog, na którym publikuję swoje artykuły mające Wam pomóc w organizacji swojego czasu.

Ale potem pomyślałam „A dlaczego nie”? Blog Pani Swojego Czasu nigdy z założenia nie miał być blogiem hobbystycznym. Nie jestem blogerką, która postanowiła pisać jak sobie organizuje życie, nie jestem studentką, która postanawia od czasu do czasu wrzucać artykuły o tym, jak się zmotywować. Nie jestem panią domu, która postanowiła założyć bloga, żeby czuć dreszczyk ekscytacji, gdy od czasu do czasu ludzie czytają to, co ona publikuje.
Jestem ekspertką w zakresie zarządzania czasem (Dorota Kostowska powiedziałaby – specką), od lat prowadzę szkolenia z tego zakresu. Chcę, żebyście mogły z tego korzystać. I tak – chcę na tym zarabiać – nie wstydzę się tego powiedzieć. Jeszcze pół roku temu prędzej padłabym trupem, niż opublikowała takie wyznanie. Ale dziś obracam się w kręgu pewnych siebie kobiet, które budują swój biznes na swojej wiedzy i na swoich umiejętnościach. I nie wstydzą się o tym mówić. A ja się tego od nich uczę (tak dziewczyny – wiecie, że to o Was :))

Pracowałam ciężko nad tym, by ten kurs powstał. Najpierw był tylko pomysł, a potem realizacja. Kurs powstawał przez 3 miesiące. Zainwestowałam w niego nie tylko swoje pieniądze, energię i zaangażowanie, ale przede wszystkim mój czas, czyli najcenniejszy zasób jaki mam.

Dzisiaj po 2 tygodniach sprzedaży (nie licząc tych godzin, które zostały do końca) mogę stwierdzić z westchnieniem ulgi i zadowoleniem, że to była bardzo dobra inwestycja.

Kurs został zakupiony przez 131 147 200 kobiet i do tej pory dostaję tylko entuzjastyczne informacje zwrotne.

Na przykład Justyna z Lemon & Lime napisała tak:

Wydawało mi się, że jestem poukładana, mam czas na wiele rzeczy i dobrze sobie radzę ze swoimi listami, zadaniami. Dobrze napisane „wydawało mi się”. Teraz już wiem, że uciekało mi wiele cennych rzeczy, goniłam codziennie by nadrabiać zaległości. Postanowiłam zaufać Oli, która jest dla mnie ekspertem, profesjonalistką i fantastyczną nauczycielką. Słuchałam, robiłam zadania, czasami nawet się z nią kłóciłam, że ja wiem lepiej. Niby zaufałam, a jednak. Jednak się przekonałam, że Oli trzeba słuchać, wykonywać zadania, bo tylko to przyniesie skutki. Czy po tygodniu kursu mogę powiedzieć o jakichś zmianach? Oczywiście. Diametralnych. Wieczorem układam listę, rano ją koryguję, później pracuję, znajduję czas na przyjemności. Mam czas wieczorem i wiem na co go wykorzystam. Olśnienie? Nie, to doskonałe wskazówki Oli sprawiają, że moje życie się zmienia. Kurs Czas Pani jest fenomenalny. Świetne podcasty, trafne ćwiczenia, mega motywatorki. Wszystko przemyślane, profesjonalnie wykonane. Wartość kursu niejednokrotnie przewyższa jego cenę.

Nawet nie płaczę z powodu tego, że facebook istnieje nawet jak mnie tam nie ma kilka godzin, kilka dni 🙂 Dziękuję Ola za czas jaki mi uwolniłaś!!!

A Kasia z Iluminatorni pisze o tym tak:

Super to zrobiłaś. Fantastyczny produkt. Myślę że pomoże mi i w osobistej relacji z Moim Czasem (że się tak wyrażę) i w podglądaniu jak jest dobrze to skonstruowane. Każdej z nas POLECAM szczerze kupienie TEGO , jako przykład super e-produktu. Myślę o czymś podobnym, oczywiście w zupełnie innym artystycznym stylu, z innym celem itd. Ale jesteś dla mnie fantastycznym wzorem . BRAWA! Fanfary!!!

Marta prowadząca bloga Kobieta w e-biznesie napisała tak:

Zanim wzięłam udziału w kursie Czas Pani, działałam trochę po omacku. Czułam codzienne ciśnienie, by napisać maksimum tekstów, ale i tak nie udało mi się osiągać wybitnych rezultatów. Czułam się niezadowolona z efektów swojej pracy, miałam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce i nie wiedziałam tak do końca gdzie.

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!

Kluczowe dla lepszego zarządzania czasem okazało się spisanie codziennych aktywności. Co innego obiecywać sobie – ograniczę Facebooka, co innego mieć czarno na białym pokazane, ile traciło się bezproduktywnego czasu online, a przecież można połączyć przyjemne z pożytecznym i Ola pokazuje sprytne sposoby!

Tym co zyskałam po kursie czas pani to spokój. To jasność priorytetów życiowych, nie tylko tych związanych z pracą, to mniej stresu, którym niepotrzebnie się bombardowałam, to przestrzeń dla robienia nowych planów, skoro tak dużo udało mi się już osiągnąć i widzę to czarno na białym

Całą recenzje możecie przeczytać na blogu u Marty TUTAJ

Czy się chwalę? Jasne, że tak! Jeden z punktów mojego planu na rok 2015 został właśnie zrealizowany. Nie przez przypadek, nie przez łut szczęścia, tylko przez moją ciężką pracę i Wasze zaufanie, którym mnie obdarzyłyście. Jestem dumna z tego, że stworzyłam kurs, który Wam pomaga!

Ale jednocześnie wiem, że kurs nie jest dla każdej z Was więc zanim kupicie zapoznajcie się z ofertą, w której dokładnie wyjaśniam, komu ten kurs jest potrzebny, a komu nie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla Kobiet, które zauważyły problem w swoich „relacjach z czasem” i zamiast o tym gadać chcą zacząć działać i coś z tym zrobić.

Jeśli więc:

  • Twoja codzienna lista zadań pęka w szwach i codziennie coś z niej przenosisz na jutro
  • Wiesz, co chcesz osiągnąć w życiu, ale brakuje Ci na to czasu
  • Jesteś ciągle zabiegana i zagoniona i nie masz chwili na odpoczynek, lub
  • Jeśli spędzasz większość dnia na nicnierobieniu” i nie osiągasz swoich celów
  • Masz sporo do zrobienia, a jednocześnie wszystko odkładasz na ostatnią chwilę
  • Masz problem z asertywnością i byciem zbyt miłą wobec osób, które zabierają Tobie Twój cenny czas
  • Masz problem ze zmotywowaniem się do realizowania swoich zadań i osiągania swoich celów

TO TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

Pamiętaj jednak, że jeśli czytasz mnie na bieżąco, robisz notatki i wdrażasz do życia rady przeze mnie proponowane, to prawdopodobnie jesteś na dobrej drodze do zarządzania swoim czasem i nie potrzebujesz mojego wsparcia.

Pamiętaj również o tym, że kurs jest realizowany przez Ciebie w 100% samodzielnie. Przez miesiąc od daty zakupu masz moje wsparcie i pomoc w formie mejlowej, ale generalnie działasz indywidualnie. Jeśli więc boisz się, że nie będziesz potrafiła się zmobilizować do samodzielnego wykonywania ćwiczeń to być może lepszym dla Ciebie rozwiązaniem są konsultacje, podczas których masz kontakt z „żywą osobą”, czyli mną J

Jeśli masz jakieś pytania to śmiało – zadaj je w komentarzu. Cały poniedziałek, w związku z zakończeniem kursu, działam w trybie „stand-by” więc z chęcią odpowiem na wszelkie wątpliwości.

Zapisać na kurs możesz się tutaj: www.czaspani.pl

Ola (Pani Swojego Czasu)

Ola Budzyńska