Zaskoczone? W poniedziałki rzadko mnie tu spotykacie prawda? Ale dzisiaj jest poniedziałek niezwykły i wyjątkowy, bo takie poniedziałki zdarzają się tylko dwa razy do roku.

Otóż w dzisiejszy poniedziałek rusza sprzedaż mojego kursu online ZORGANIZUJ SIĘ W 21 DNI.

I dlaczego ten poniedziałek jest wyjątkowy? I dlaczego tylko dwa razy do roku się zdarza? Dlatego, że swoje kursy online organizuję tylko dwa razy do roku.

A dlaczego tak rzadko?

Otóż moje kursy to sprawnie działająca machina do osiągania rezultatów. Waszych rezultatów oczywiście. Machina, nad którą ja, oraz kilka innych osób pracuje od kilku dobrych miesięcy, by kręciła się i działała bez żadnych zastrzeżeń.

Kursy, które dla Was szykuję to nie mini kursiki z jednym mejlem i pdf-em do pobrania. To cała platforma działająca specjalnie dla Ciebie, na której masz całą moją wiedzę przekazaną w dostępny dla Ciebie sposób.

Od 9 lat prowadzę szkolenia i wiem, że ludzie dorośli mają różne sposoby uczenia się – jedne z Was wolą oglądać, inne słuchać, a jeszcze inne patrzeć. I dlatego na moim kursie dbam o to, by każda z Was miała możliwość uczenia się w sposób najbardziej do niej pasujący. Są filmy video, nagrania audio, transkrypcje tych nagrań (czyli przepisane nagranie), ćwiczenia do samodzielnego wykonania, check listy, dostęp do tajnej grupy na Fb oraz uczestnictwo w webinarze na żywo tylko dla uczestniczek kursu.

Wszystkie materiały możesz pobrać na swój komputer, choć od razu Ci powiem, że nie ma takiej potrzeby, gdyż kupując mój kurs masz do niego dostęp do końca życia.

Sprzedaż kursu trwa BARDZO KRÓTKO bo tylko tydzień. Przyznaję więc, że nie masz za dużo czasu do namysłu i dlatego, aby umożliwić Ci podjąć decyzję na TAK lub na NIE przygotowałam dla Ciebie odpowiedzi na pytania, które dostaję najczęściej w związku z kursem.

Dla kogo jest to kurs?

Jest to kurs dla Kobiet, które wciąż mają poczucie, że brakuje im czasu i nigdy nie zdążają z ilością zadań, które chcą wykonać, lub wręcz przeciwnie – mają poczucie, że czas przepływa im przez place i chciałyby to zorganizować

Kiedy zaczyna się kurs?

Kurs zaczyna się 15 czerwca i trwa 21 dni, czyli do 5-ego lipca. To jest nasze 21 dni, w czasie których działamy razem, a ja aktywnie uczestniczę w kursie razem z Tobą – jestem na naszej tajnej grupie na Fb, odpowiadam na Twoje pytania i rozwiewam wątpliwości.

Na początku lipca wyjeżdżam na wakacje. Czy to oznacza, że nie mogę wziąć udziału w kursie?

Nie, to nie oznacza, że nie możesz wziąć udziału w kursie. Spokojnie możesz kupić kurs i realizować do go w swoim tempie, gdyż po 21 dniach kurs nie znika, lecz dalej jest dostępny na platformie.

Jak długo trwa sprzedaż?

Sprzedaż twa tylko 7 dni i kończy się 14-ego czerwca o północy. To BARDZO WAŻNE więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem, to zapisz sobie tę datę w kalendarzu. Po tej dacie nie będzie możliwości kupienia kursu!

Jak długo będę miała dostęp do kursu?

Zawsze. Pewne rzeczy są niezmienne. U Pani Swojego Czasu taką niezmienną rzeczą jest zasada, że kupując mój kurs masz do niego dostęp do końca życia. Kiedy tylko chcesz możesz ponownie wpadać, oglądać, słuchać itp.

Zadbana finansowo

Nie mogę teraz kupić Twojego kursu. Kiedy będzie następna edycja?

Tak jak pisałam wcześniej organizuję swoje kursy online dwa razy do roku. Następna edycja kursu będzie prawdopodobnie w styczniu 2016 roku.

Jak to działa? Jak się mam dostać na tę platformę?

Po zakupie kursu dostaniesz mejla ze swoim osobistym loginem i hasłem. Dobrze by było gdybyś zachowała tego mejla J Ale nie martw się jeśli zapomnisz hasło to nic się nie stanie – zawsze masz możliwość uzyskania nowego.

Na platformie będziesz miała 21 modułów i każdego kolejnego dnia będziesz miała dostęp do kolejnego modułu. Dla Twojego ułatwienia będę Ci wysyłać codzienne przypomnienie o tym, że czas wejść na platformę.

Czy mogę mieć pewność, że zorganizuję się w 21 dni?

Jeśli przez 21 dni kursu będziesz codziennie wykonywać ćwiczenia i stosować się do moich zaleceń to oczywiście będziesz na dobrej drodze do zorganizowania się. Zwróć uwagę, że napisałam wykonywać ćwiczenia i stosować się do poleceń, a nie na pisałam – słuchać podcastów i oglądać filmy. Zależy mi na tym, żebyś działała!

Czy jeśli czytam Twojego bloga „od deski do deski” i wdrażam wszystkie zwarte tu porady to powinnam kupić kurs?

Szczerze Ci napiszę, że nie. Jeśli masz w sobie tyle determinacji, motywacji i zapału by działać samodzielnie to należą Ci się wielkie gratulacje. Niestety nie każda z nas tak ma i czasem potrzebuje pokazania krok po kroku co i jak należy zrobić, by zorganizować swoje życie. Mój kurs to pokazuje.

A co jeśli będę niezadowolona?

Po prostu zwrócę Ci pieniądze. Całość. Co do złotówki. Jestem tak bardzo pewna wysokiej jakości mojego kursu, że nie boję się oferować takiej możliwości. Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu obejrzysz wszystkie filmy, zapoznasz się z wszystkimi materiałami, wysłuchasz podcastów, zrobisz ćwiczenia i stwierdzisz, że nic Ci to nie dało, to wystarczy, że napiszesz do mnie mejla a ja po prostu zwrócę Ci całą kwotę.

Po co jest tajna grupa na Facebooku?

Starą i znaną prawdą jest, że w grupie zawsze raźniej. Łatwiej jest motywować się do zmian jeśli robi to z Tobą setka Kobiet (a ponieważ kurs już kupiło 71 Kobiet to do setki dojdziemy na pewno). Grupa służy dzieleniu się swoimi doświadczeniami i mobilizowaniu siebie oraz innych do zmiany.

Czy koniecznie trzeba należeć do tej grupy?

Oczywiście, że nie. Jeśli wolisz działać w swoim własnym tempie i nie chcesz zapisywać się do grupy (bo na przykład nie używasz Facebooka) to na pewno nic nie stracisz, gdyż na grupie nie pojawiają się żadne nowe wątki merytoryczne.

Jakie wsparcie dostanę od Ciebie?

Jakie tylko sobie życzysz 🙂 W poprzednim kursie (styczeń 2015) wzięło udział 280 Kobiet. Przy takiej ilości uczestniczek nie mam możliwości wspierać Cię indywidualnie, na przykład poprzez rozmowy na skajpie. Ale mam możliwość robić to grupowo, na tajnej grupie na Facebooku. W czasie kursu będę także organizować webinar tylko dla uczestniczek kursu, na którym mam zamiar odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania. Zawsze możesz też napisać do mnie mejla gdyż kolejną niezmienną zasadą u mnie jest to, że odpowiadam na wszystkie mejle moich czytelniczek.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie to zadaj je w komentarzu lub napisz do mnie mejla na adres: kontakt@paniswojegoczasu.pl

A jeszcze więcej o kursie możesz dowiedzieć się TUTAJ!

Ola (Pani Swojego Czasu)

Pani Swojego Czasu