Cóż prawda jest taka, że Pani Swojego Czasu również od czasu do czasu lubi sobie pobuszować w sieci. Oczywiście robię to w ściśle określonych godzinach i porach dnia i jest to bardzo precyzyjnie zaplanowane, ale nie da się ukryć, że ja także czasem jestem zwykłą czytelniczką innych blogów.

Oto 5 blogów, które Pani Swojego Czasu regularnie odwiedza

  1. www.blogfreelancerki.pl

To moja ulubiona Freelenacerka w sieci. Nie tylko ma wielki talent, który udostępnia profesjonalnie (Gosia jest ilustratorką), ale ma także ogromną wiedzę ogólną, którą chętnie się dzieli ze swoimi czytelniczkami. Przyznam się szczerze, że gdy Gosia zaproponował mi napisanie artykułu gościnnego na jej bloga o tym jak znaleźć czas na blogowanie, to z radości prawie fiknęłam koziołka. Artykuł znajdziecie TUTAJ

  1. www.nathalielussier.com/blog

Nathalie Lussier to dla mnie guru kobiecego biznesu. Jej blog jest kopalnią wiedzy na temat tego, w jaki sposób prowadzić biznes w sieci. I to biznes kobiecy – z duszą. Jestem jej totalną fanką!

  1. www.marieforleo.com

Jak chcę się pośmiać do rozpuku to oglądam Marie Forleo. Tak – oglądam, bo Marie prowadzić Marie Forleo TV, co jest czymś w rodzaju vloga. Co odcinek podziwiam niesamowitą umiejętność Marie do śmiania się z samej siebie. Jak dla mnie to bezcenna umiejętność.

Zadbana finansowo
  1. www.jakoszczedzacpieniadze.pl

Zaczęłam czytać tego bloga z czysto finansowych pobudek, zanim jeszcze sama w ogóle myślałam o blogowaniu. Teraz, gdy sama piszę swoje blogi, z chęcią podpatruję z jakich narzędzi korzystają profesjonaliści. A Michał Szafrański bez wątpienia do takich narzędzi

  1. www.matkapogodzinach.blogspot.com

Matka po godzinach to moja ulubiona Matka w internecie. Niech się schowają przy niej wszystkie inne Matki – Blogerki. Jest oszczędna w słowach, ale bardzo wymowna w rysunkach, które są za każdym razem fantastyczne i cudowne! Uwielbiam jej podejście do czasu i macierzyństwa. Matka Po godzinach, jak sama twierdzi, nie potrafi zarządzać czasem w ogóle, i też w ogóle się tym nie przejmuje.

Ola (Pani Swojego Czasu)

11