Justyna Spyrka – #GangPSC

Jeśli lubisz książki o rozwoju osobistym – jesteś we właściwym miejscu. Wydawnictwo Pełne Czasu, które tworzy część imperium PSC, ma ich w swojej ofercie całkiem sporo. Są to zarówno pozycje o biznesie online, jak książki o samorozwoju i organizacji czasu.

Wybór jest więc spory. Aby ułatwić Ci dobór idealnej lektury, zebrałyśmy w jednym miejscu fragmenty publikacji dostępne za darmo. Zapoznanie się z nimi na pewno pomoże ci wybrać odpowiednią książkę.

Zadbana finansowo – książka inspirująca do zmiany myślenia o pieniądzach

Ustalanie celów finansowych to ogromnie ważna sprawa – wtedy wiesz, czego chcesz. Wtedy możesz skoncentrować się na nich i dążyć do nich, dobierając zadania i kolejne kroki. Wstajesz rano i masz cel. Przyciągasz okazje i możliwości i wykorzystujesz je, bo wiesz, po co to robisz.

Książka Justyny Kwiatkowskiej Zadbana finansowo nie jest zbiorem tabelek, do których wpisujesz konkretne kwoty. Jest za to lekturą, dzięki której zupełnie inaczej zaczniesz myśleć o pieniądzach, naprawisz swoją relację z nimi i odważysz się sięgnąć po więcej.

Koniecznie sprawdź darmowy fragment książki o przekonaniach finansowych.

Czas na języki – książka, która da ci motywację do nauki języka

Jeśli kiedykolwiek planowałaś naukę języka i zamiast konkretnych celów założyłaś po prostu, że będziesz przez jakiś ustalony czas „się uczyć”, i nie określiłaś, czego i w jaki sposób chcesz się nauczyć oraz do kiedy ma to być opanowane i jaki ma być efekt, to najprawdopodobniej nic Ci z tej nauki nie wyszło. Pamiętaj, że aby dobrze zaplanować naukę języka, powinnaś: 

  • wyznaczyć bardzo konkretny cel,
  • zaplanować i podjąć odpowiednie działanie,
  • uwzględnić wszystkie działania w odpowiednim harmonogramie.

Publikacja Sandry Scholz Czas na języki pokaże ci, że nauka języka obcego może być przyjemna i efektywna. Oprócz konkretnych sposobów na organizację nauki ta książka da ci motywację do działania. Dość wspomnieć, że pod jej wpływem gangsterki rozpoczęły naukę, zanim jeszcze skończyły czytać.

Zobacz darmowy fragment o planowaniu nauki języka.

#kursoksiążka Zorganizuj się w 21 dni – czyli lektura o organizacji czasu

W dzisiejszych czasach bycie zajętą jest w cenie, choć niekiedy to, czym się zajmujesz, nie ma większego znaczenia. Jeśli nie chcesz się z kimś spotkać, najlepiej jest powiedzieć: „Nie mogę, jestem bardzo zajęta”, bo to brzmi jak dobre uzasadnienie. Nie wypada przecież przyznać: „Niczego nie robię. Odpoczywam, bo miałam to w planie”.

#kursoksiążka Zorganizuj się w 21 dni autorstwa Oli Budzyńskiej to o wiele więcej niż lektura o organizacji czasu. Dzięki tej pozycji masz szansę wprowadzić wiele dobrych zmian w swoim życiu.

Nie wiesz, czy to książka dla ciebie? Przeczytaj darmowy fragment #kursoksiążki o organizacji czasu.

Dzieci i czas – książka nie o dzieciach, a o organizacji w rodzinie

Pierwszym miejscem, w którym dzieci uczą się, jak ogarniać siebie i świat, jest ich dom rodzinny. Czy tego chcesz, czy nie, Ty i Twoje wzorce działania będą miały największy wpływ na Twoje dziecko. Śmiem też twierdzić, że jest to książka dla nauczycieli, wychowawców i opiekunów, którzy mają z dziećmi do czynienia w swoim życiu zawodowym. Bo to właśnie szkoła jest drugim i najważniejszym miejscem, w którym dzieci uczą się ogarniać swoje życie.

Dzieci i czas. Jak zorganizować życie w rodzinie czy to książka o dzieciach? No nie. To o wiele więcej niż kilka złotych rad dotyczących zabaw z maluchami. To lektura, która może wywrócić twoje życie rodzinne do góry nogami, ale w pozytywny sposób.

Zaciekawiła Cię ta pozycja? Zanim kupisz, przeczytaj darmowy fragment książki Dzieci i czas i zdecyduj, czy to idealna lektura dla ciebie.

Kolekcja Back to study

#kursoksiążka Asertywność i pewność siebie – książka inspirująca do wielkich zmian

Asertywność kojarzy się przede wszystkim z odmawianiem. Zresztą tak kiedyś nas uczono – mówiono nam, że jest to „sztuka mówienia »nie«”. Oczywiście jest to prawda, tyle że częściowa.

Książka "Asertywność i pewność siebie", w tle inne książki.

Bo asertywność to:

  • umiejętność proszenia,
  • umiejętność wyrażania i przyjmowania opinii,
  • umiejętność radzenia sobie z krytyką i wyrażania krytyki,
  • umiejętność odmawiania,
  • umiejętność przyjmowania pochwał i komplementów,
  • świadomość siebie (swoich wad, zalet, przekonań).

#kursoksiążka Asertywność i pewność siebie to nie tylko teoria. To praktyczna książka inspirująca do wielkich zmian. Zawiera informacje, ciekawe pytania do przemyślenia i mnóstwo ćwiczeń.

Wahasz się? Sprawdź darmowy fragment #kursoksiążki o asertywności.

Jak zbudować zaangażowaną społeczność – posłuchaj fragmentu książki o marketingu

Jeśli interesuje Cię biznes, chcesz promować jakąś ideę albo edukować – potrzebujesz odbiorców. Biznesowy e-book Jak zbudować zaangażowaną społeczność pokaże ci, jak możesz dotrzeć w sieci do odpowiednich osób i zatrzymać je u siebie na dłużej. To przykład książki o marketingu, opartej na praktycznych działaniach, a nie na wielkich teoriach.

Posłuchaj fragmentu e-booka o zaangażowanej społeczności i daj się przekonać.

Czas na biznes online – fragment audiobooka

Masz pomysł, masz chęci, ale jakoś tak… nie zaczynasz działać, bo boisz się, że nie wyjdzie albo że wciąż za mało wiesz? Sięgnij po e-booka o biznesie online, dzięki któremu zobaczysz, jak krok po kroku powstało imperium Pani Swojego Czasu. Z publikacji Czas na biznes online dowiesz się, jak wystartować i nie splajtować. No i dostaniesz kopa do działania w myśl zasady „zrobione jest lepsze od doskonałego”.

Posłuchaj fragmentu audiobooka Czas na biznes online o wadach i zaletach firmy online i sprawdź, czy to książka dla Ciebie.

Promocja i sprzedaż w biznesie online – fragment e-książki o biznesie do posłuchania

E-book Promocja i sprzedaż biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku to opis działań promocyjnych i sprzedażowych, które na co dzień podejmuje PSC. Nie jest to naukowa książka o biznesie, tylko zbiór praktycznych porad, które możesz do swojego biznesu wdrożyć już teraz.

Posłuchaj fragmentu audiobooka o promocji i sprzedaży i odkryj, że te działania nie muszą być udręką, a wręcz mogą stać się przyjemnością.

#Kursoksiążka Bez liczenia i ważenia – książka o zdrowym odżywianiu

#Kursoksiążka Dr Lifestyle ma jeden główny cel: przywrócić Ci żywieniową niezależność. Opisane strategie pozwolą Ci porzucić uzależnienie od jedzenia pod dyktando jadłospisu lub aplikacji do liczenia kalorii. I to niezależnie od tego, czy chcesz zrobić sobie chwilową przerwę, czy całkowicie porzucić liczenie, czy może potrzebujesz nauczyć się radzić sobie w sytuacjach, w których liczenie i ważenie są zwyczajnie niemożliwe.

Sprawdź fragment książki o zdrowym odżywianiu i daj sobie szanse na zdrow(sz)e i przyjemne jedzenie już teraz!

Jak widzisz, w sklepie PSC znajdziesz naprawdę dużo ciekawych lektur. A to jeszcze nie wszystkie. Być może zainteresuje cię też kreatywna i inspirująca książka o bullet journalu lub e-book o rysowaniu, z którymi papier i pisaki nie będą Ci straszne.