Dzisiejszy techniczny wtorek będzie naprawdę techniczny.

Żadnych dyskusji o pewności siebie, własnej wartości, byciu miłą czy też perfekcjonizmie (choć nie zmieniam zdania i uważam, że w kobiecym zarządzaniu czasem to są wszystko bardzo ważne tematy)

Czasami jednak, nawet w kobiecym zarządzaniu czasem, przychodzi taki moment gdy zastanawiamy się co lepiej wybrać – program taki czy śmaki. Nie mamy czasu testować ich wszystkich i wcale Was do tego nie zachęcam. Testowanie zostawcie mnie, bo sprawdzanie różnych programów do zarządzania czasem jest niejako moim zawodem 🙂

Dziś jednak chciałabym Wam pokazać działanie jednego z programów, który uwielbiam i od którego w zasadzie jestem uzależniona. To właśnie ten program, według jednej z uczestniczek „bije na głowę wszystko” – Nozbe.

A ponieważ obraz wart jest tysiąca słów to pokażę Wam film – fragment webinaru, na którym będziecie mogły zobaczyć jak wygląda i jak działa ten program oraz w jaki sposób ja z niego korzystam.

Dzięki temu będziecie miały też okazję zajrzeć do moich realnych list zadań bo na potrzeby tego nagrania nie tworzyłam osobnej listy tylko nagrałam to, co faktycznie u mnie na tych listach jest 🙂

Chciałam jeszcze zwrócić Waszą uwagę na drobiazg, który dla mnie ma ogromne znaczenie – otóż Nozbe jest stworzony przez Polaka – Michała Śliwińskiego, którego pasją jest produktywność. W wywiadzie z Michałem usłyszałam, że w jego firmie (Nozbe oczywiście) wszyscy pracują zdalnie, a do komunikacji ze sobą nie używają mejli tylko … Nozbe oczywiście. Świat bez mejli – marzenie.

Jeśli spodobał Ci się mój mały pokaz i chciałabyś się zapisać na mój webinar na żywo o narzędziach i aplikacjach do zarządzania czasem to możesz to zrobić poniżej.

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!

Webinar odbędzie się 10 czerwca o godz. 21.00. W poprzednim webinarze uczestniczyło 435 Kobiet i oto, co napisały mi niektóre z nich:

„Chcę bardzo podziękować za webinar. Jestem pod ogromnym wrażeniem – przede wszystkim tego, że przy zaraźliwie pozytywnym podejściu do tematu i uczestniczek byłaś nadzwyczaj konkretna”

„Webinar bardzo ciekawy, a program, który poleciłaś do tworzenia list zadań bije na głowę wszystko z czym miałam dotychczas do czynienia – to dokładnie to, czego szukałam. Bardzo Ci dziękuję za polecenie!”

Zapisz się na mój webinar!

Ola (Pani Swojego Czasu)

 

Pani Swojego Czasu