Kursoksiążka i granatowy planer pełen czasu już w sprzedaży!

Webinar „Od bloga do biznesu. Jak wystartować z biznesem online?”

39,00 zł

PayPo

Webinar "Od bloga do biznesu. Jak wystartować z biznesem online?"

Czas trwania:  2 godziny. 
Webinar nagrany na żywo w dniu 13 czerwca 2018 roku.  

Na webinarze oprócz treści merytorycznych jest też seria pytań i odpowiedzi.  Produkt zawiera także notkę wizualną.

Dostęp do zakupionych materiałów przekazywany jest mailowo.

Opinie Uczestniczek webinaru

Karolina:
"Olu i Gangu, 
jaaaaaki webinar!!! Dużo wiedzy. Im częściej Cię, Olu, słucham, czytam, tym bardziej jestem skonkretyzowana i ukierunkowana i powoli sobie wdrazam wskazówki. Dziękuję!"

Dorota:
"Ola, 
Może i kolejny z pierdyliarda maili pochwalnych po wczorajszym webinarze, ale musze ;) Jasne, że Twoje video jest napakowane wiedzą, ale robisz to dokładnie tak jak powinno to być robione. Naturalnie, szczerze - ideał :D Jasne, że to webinar przed sprzedażą ebooka - tylko styl w jakim to robisz, jest wspaniały.  Zajmuję się sprzedażą od wielu lat i wiesz co... powoli tracę wiarę w to co robię, bo co raz mniej ludzi praktykuje to co robisz Ty, czyli szczerość w biznesie, pomoc innym.  Niesamowicie dobrze słucha się tego, że nadal ktoś robi to w takim stylu jaki powienien nam przyświecać. Wszyscy coś sprzedajemy - swoje produkty, swoją osobę, swój czas, ale na litość boską nie zapominajmy, że po drugiej stronie kupującym jest człowiek, a nie obiekt do zmanipulowania. Chwała Ci za to, że praktykujesz to w ten naturalny sposób. Dziękuję :)" 

Agnieszka:
"Dziękuję, bardzo konkretny webinar i SUPER notatka :) "

Dostawa:

Dostawa przesyłek krajowych realizowana jest za pośrednictwem usługi biznesowej Poczty Polskiej Kurier48 (15 PLN) i kuriera DPD (20 PLN). Przesyłka może być także dostarczona do paczkomatów (17 PLN).

Koszt wysyłki produktów elektronicznych wynosi 0 PLN

Powyżej 250 PLN dostawa na terenie Polski gratis.

Dostępna także wysyłka za granicę do wybranych krajów (Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Irlandia Północna, Austria, Belgia, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa).

Prosimy o podanie dokładnych danych adresowych, szczególnie w przypadku kierowania przesyłki do miejsca pracy. Im więcej danych (nazwa firmy, nr pokoju itp.) tym łatwiej będzie kurierowi odnaleźć adresata i większe prawdopodobieństwo, że przesyłka nie wróci do nas jako źle zaadresowana.