Kawa z Budzyńską to moje cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Paniami Swojego Czasu, które umieszczam później również tutaj – na blogu.

#kawazbudzynska jest jak spontaniczna kawa z koleżanką. Znajdziesz tu dużo śmiechu i motywacji, porcję wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania sobą w czasie oraz najświeższe wiadomości z życia #gangPSC. Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszam. Jeśli wolisz być z nami na żywo, w każdy poniedziałek o 10.00 odpalam pełną energii transmisję live na Facebooku i Instagramie.

Dzisiaj na kawie będzie o asertywności i – uwaga – będą brzydkie słowa!

 • najważniejsza informacja: w tym tygodniu ja, Budzyńska, obchodzę urodziny 🙂 Kończę 39 lat – i w związku z tym zaplanowałam mega wielkie świętowanie 🙂 w sklepie Pani Swojego Czasu na produkty elektroniczne do piątku do 20:00 jest 39% zniżki!!! Takiej zniżki jeszcze nigdy nie było!
 • w środę (26.09) o 21.00 zapraszam na webinar – zapisała się na niego rekordowa liczba osób – bo już 7561!! Webinar będzie o tym, jak planować jak mistrzyni a potem realizować. Zapisać można się TUTAJ ;
 • w sklepie pojawiła się NOWOŚĆ – kalendarze na 2019 r. do druku: TUTAJ – na nie także obowiązuje super hiper zniżka 39% ;
 • za tydzień o godzinie 6.00 rano startuje sprzedaż turkusowego planera – podaję Wam receptę, jak go kupić 🙂 Bo jest tylko (albo aż) 1000 sztuk 🙂 🙂 I jeśli planer zostanie, to do grudnia będziecie słyszeć: „kup Pani planer” 🙂 Aby nie przegapić startu sprzedaży, warto zapisać się na listę zainteresowanych TUTAJ
 • piszę ebooka o tym, jak rozpocząć biznes online – jestem mniej więcej na półmetku 🙂 to już jest mistrzostwo świata – i w sumie to, że jestem nim tak zachwycona trochę przeszkadza mi w pisaniu, bo co jakiś czas się zachwycam;) A tak serio – zapisać na listę zainteresowanych możecie się TUTAJ – ebook będzie w sprzedaży w listopadzie 🙂
 • przy ostatnim ebooku „Promocja i sprzedaż w biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku” dostałam dużo pytań pogłębiających i mam taki pomysł, choć nie jestem pewna czy będzie wdrożony, by nowy ebook, który właśnie powstaje, był sprzedawany w różnych pakietach: standard (ebook+audiobook+ćwiczenia), droższy z grupą na fejsie, gdzie przez ograniczony okres czasu będę odpowiadać na Wasze pytania, i być może pakiet z konsultacjami indywidualnymi – byłybyście zainteresowane takimi opcjami?
 • 20 października jest możliwość, by zobaczyć się ze mną i innymi bardzo fajnymi prelegentami na żywo na konferencji „Strefa Zmian- życie osobiste” – do jutra trwa przedsprzedaż i można kupić tańsze bilety TUTAJ .

Postaw na siebie! - ucz się z #kursoksiążek i zacznij działać!

Poza tym na kawie:

 • dżingielowe tańce i śpiewanie do tulipana;
 • dowiecie się, jakie plany Budzyńska ma jak już pojawi się jej 4 z przodu 🙂
 • rozważania: czy gumki od majtek różnią się od gumek do planera 🙂
 • część merytoryczna – o asertywności i poczuciu własnej wartości oraz czy żeby być asertywnym trzeba być „zimną suką”. Opowiedziałam Wam, jak uczyłam się asertywności (tak, bo tej umiejętności można się nauczyć!), jak dalej się tego uczę (bo to proces). Podrzuciłam także kilka reguł i zasad, które pomogą Wam zrozumieć i wdrożyć asertywność w swoje codzienne życie.