Kawa z Budzyńską to moje cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Paniami Swojego Czasu, które umieszczam później również tutaj – na blogu.

#kawazbudzynska jest jak spontaniczna kawa z koleżanką. Znajdziesz tu dużo śmiechu i motywacji, porcję wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania sobą w czasie oraz najświeższe wiadomości z życia #gangPSC. Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszam.  Jeśli wolisz być z nami na żywo, w każdy poniedziałek o 10.00 odpalam pełną energii transmisję live na Facebooku i Instagramie.

Najważniejsze informacje z #kawazbudzynska:

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!
  • Mamy już tylko 439 grafitowych planerów –  jeśli chcesz mieć pewność, że grafitowy planer wyjdzie do Ciebie po 13 listopada, to radzimy się spieszyć, bo nie przewidziałyśmy tak dużego zainteresowania. Następny nakład dotrze do magazynu prawdopodobnie po 24 listopada.
  • W magazynie zostało już tylko 86 książek – kolejny nakład książek prawdopodobnie także po 24 listopada.
  • Podsumowanie: 1566 szt planerów sprzedanych – stan na niedzielę wieczór 🙂
  • Po webinarze, który organizowałam z Kasią z Worqshop zorientowałyśmy się, że Wy nie do końca wiecie, co znajduje się w ebooku, który do planera otrzymujecie GRATIS. Ebook to kilkadziesiąt zdjęć naszych szablonów, dokładnie przez nas opisanych: co to za szablon, czemu robimy go w taki sposób itp. – czyli tak naprawdę przeprowadzamy Was krok po kroku po naszych sposobach na planowanie. Ale oczywiście możecie tworzyć swoje! Na grupie Pań Swojego Czasu obserwuję z przyjemnością Wasze plany i cieszę się, że pokazujecie, jak planowanie wygląda u Was.
  • W zeszłym tygodniu prosiłam Was o pomoc w wymyśleniu nazwy nowego kursu – i wybrałyśmy! Zwycięska nazwa to „Kurs na cel”– jeśli jesteś jedną z osób, która taką nazwę zaproponowała, wyślij do nas mejla na pytania@paniswojegoczasu.pl  z printscreenem swojej odpowiedzi – tak by było widać imię i nazwisko + datę publikacji, a będziesz miała dostęp do kursu, który startuje w styczniu za free! Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się TUTAJ na listę zainteresowanych.
  • W grupie Pań Swojego Czasu 1 listopada nie ma akcji #dzieńdziecka;
  • Wkrótce wystrzeli Pani Swojego Czasu okrągłe 50 000 fanek na facebooku – z tej okazji razem z #gangPSC szykujemy coś wyjątkowego – chciałybyśmy zorganizować aukcję charytatywną. Przedmiot aukcji to na razie tajemnica (aczkolwiek na ten moment mogę napisać, że nigdzie nie możecie tego kupić i w przyszłości również nie będziecie mogły), natomiast jeśli macie w głowie organizację, fundację, stowarzyszenie, które mogłybyśmy wesprzeć, to podeślijcie w komentarzu.
  • Uroki urlopu macierzyńskiego i czy to dobry czas, by ruszyć ze swoim biznesem. Jak wyglądało planowanie i realizowanie zadań, gdy urodziłam swojego pierwszego syna.
  • Jak u Budzyńskiej wyglądała zmiana czasu z letniego na zimowy.
  • Wyprzedaż książek z mojej prywatnej biblioteki – po ostatnich porządkach w mojej biblioteczce mam ok. 150 książek do sprzedania za bezcen i masę innych rzeczy – wkrótce wrzucimy je na Allegro i damy Wam znać 🙂

Kawa z Budzyńską 30.10 from Pani Swojego Czasu on Vimeo.