Kawa z Budzyńską to moje cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Paniami Swojego Czasu, które umieszczam później również tutaj – na blogu.

#kawazbudzynska jest jak spontaniczna kawa z koleżanką. Znajdziesz tu dużo śmiechu i motywacji, porcję wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania sobą w czasie oraz najświeższe wiadomości z życia #gangPSC. Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszam.  Jeśli wolisz być z nami na żywo, w każdy poniedziałek o 10.00 odpalam pełną energii transmisję live na Facebooku i Instagramie.

Dziś kawa krótka, bez krzyku i śpiewania (za wyjątkiem jednego 100 lat dla Olgi), bo oszczędzam więzadła głosowe, a w niej:

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!
 • Dowiesz się, jaka jest ulubiona kawa Budzyńskiej od Franyys.pl;
 • „Rzucam to wszystko…”, czyli jakie są plany wyjazdowe Budzyńskiej na najbliższe trzy dni;
 • W magazynie zostały nam tylko 192 grafitowe planery, 647 różowych i uwaga – tylko 26 książek; (aktualizacja: we wtorek w południe liczby przedstawiają się następująco: 140 grafitowych planerów, 612 różowych planerów i  12 książek )
 • W przyszłym tygodniu ostatni dzień przedsprzedaży planera i pierwszy dzień wysyłki zarazem! Kawa z Budzyńską będzie prowadzona z magazynu w Zwierzyńcu, skąd wysyłane są moje wszystkie produkty. To będzie Kawa mocno spontaniczna, podczas której będziecie miały okazję zobaczyć, jak pakowane są planery, ale i poznać Elkę Korektelkę.
 • Jakie są efekty, gdy Budzyńska szaleje podczas malowania farbą akrylową;
 • Kilka słów o dwóch książkach, które polecam: „Włam się do mózgu” Radka Kotarskiego i „Życie zero waste” Kasi Wągrowskiej;
 • Informacja dla tych z Was, które lubią znać terminy wcześniej: 22 listopada (środa) będzie webinar o godz. 21.00. Jeszcze nie ma jak się zapisać, ale termin możecie wpisać w kalendarz. Mam trzy pomysły na tematy – pomóżcie mi podjąć decyzję, który byłby dla Was najbardziej interesujący, wpisując odpowiedź w komentarzu:
  1) jak być bardziej asertywną i co to ma wspólnego z zarządzaniem sobą w czasie i organizacją
  2) jak budować swoją pewność siebie i co to ma wspólnego z zarządzaniem sobą w czasie i organizacją
  3) jak radzić sobie z krytyką i co to ma wspólnego z zarządzaniem sobą w czasie i organizacją;
 • Kilka słów o porażce Pani Swojego Czasu;
 • Pracuję nad kursem o celach, o tym jak je planować i realizować – jeśli chcesz się zapisać na listę zainteresowanych, kliknij TUTAJ

Bajos!
Ola

Kawa z Budzyńską_6.11 from Pani Swojego Czasu on Vimeo.