Kawa z Budzyńską to moje cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Paniami Swojego Czasu, które umieszczam później również tutaj – na blogu.

#kawazbudzynska jest jak spontaniczna kawa z koleżanką. Znajdziesz tu dużo śmiechu i motywacji, porcję wiedzy z zakresu organizacji i zarządzania sobą w czasie oraz najświeższe wiadomości z życia #gangPSC. Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszam. Jeśli wolisz być z nami na żywo, w każdy poniedziałek o 10.00 odpalam pełną energii transmisję live na Facebooku i Instagramie.
Dziś włoska kawa prosto z Sardynii, a w niej:

  • Widoki z okna, energetyczny dżingiel i kilka słów o pogodzie;
  • Razem z moją przyjaciółką Ewą jesteśmy przygotowane – kostiumy kąpielowe założone, wejdziemy do morza, choć tu zimniej niż w Polsce i będziemy się opalać  – przez chmury też się opalimy, a co!
  • Zanotujcie sobie, że 25 kwietnia o godzinie 21:00 odbędzie się webinar o podejściu dzieci do czasu i o tym, jak mądrze uczyć dzieci organizacji – szczegóły i link do zapisów wkrótce 🙂
  • W grupie Pań Swojego Czasu skończyłyśmy wyzwanie #mojenawyki, które trwało 3 tygodnie. Ale to w sumie nie koniec – liczę na to, że Wy, tak jak ja, swoje nawyki nadal będziecie monitorować. Ja nawet zrobiłam sobie nową tabelkę w planerze… tylko, że zapomniałam go zabrać na Sardynię! ? ??
  • W środę pojawi się artykuł na blogu: podsumowanie akcji #mojenawyki plus wyciągniecie wniosków 🙂
  • Dowiesz się, na czym polega mój eksperyment językowy z przyjaciółką i jak doszło do tego, że wczoraj zamówiłyśmy 16 przystawek ?
  • W sklepie PSC są dostępne nowe kolory Karteczek Pełnych Czasu, które przyczepiają się do wszystkich gładkich powierzchni. Teraz oprócz różowych, żółtych, zielonych, pomarańczowych można wybrać NIEBIESKIE i CZERWONE; Jest tez dostępny komplet 6 kolorów karteczek w cenie 99zł!
  • I uwaga, uwaga – nowość w sklepie, jedyne w swoim rodzaju różowe zakreślacze wyprodukowane przez Stabilo dla Pani Swojego Czasu z napisem: Organizuj, Zakreślaj, Działaj! Jest ich tylko 500 – jeśli Wam się spodobają, jest szansa, że rozszerzymy ofertę o inne kolory! Zakreślacze możecie kupić TUTAJ:
  • Dowiecie się, jak wyglądał mój pierwszy wyjazd z przyjaciółką, dlaczego jadłam tylko ziemniaki i dlaczego każdy powinien znaleźć sobie „swój Strzelin”;

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!

A teraz zmykam pleść Ewie warkocze i jeść włoskie śniadanie,
Ciao tutti!
Ola