Dziś 1 marca, czyli już prawie wiosna prawda?

A skoro tak to czas na wiosenny remanent – to wiosną nachodzą nas myśli o zmianach, porządkach i rewolucjach w swoim życiu. I słusznie, bo zmiany są ciekawe i rozwojowe.

Żeby Wam te zmiany ułatwić postanowiłyśmy razem z Niebałaganką i Dobrze Zorganizowaną pomóc Wam przygotować się do wiosny.

Przez cały marzec w poniedziałki, środy i piątki będziemy na swoich blogach „serwować” Wam jedno małe zadanie – wyzwanie, które pozwoli Ci powitać wiosnę z porządkiem w sobie i dokoła siebie.

Postaw na siebie! - ucz się z #kursoksiążek i zacznij działać!

W poniedziałki Magda Dobrze Zorganizowana będzie podpowiadać jak zorganizować przestrzeń wkoło siebie, w środy ja będę Wam zdradzać proste i krótki triki na zaprzyjaźnienie się z czasem, a w piątki Niebałaganka powie Wam jak nie utonąć w morzu niepotrzebnych śmieci dokoła siebie.

Po prawej stronie zobaczysz banerek naszego wyzwania – jeśli chcesz możesz go pobrać i wstawić u siebie na blogu, jeśli tam zamierzasz relacjonować swoje postępy. Pamiętaj, by danego dnia skomentować u jednej z nas to, co Ci się udało zrealizować, a może nawet wstawić zdjęcie?

To, co – dołączysz do nas?