Klaudyna – #GangPSC

Wrota Klubu Pań Swojego Czasu otwierają się na nowo i – podobnie jak to miało miejsce przed trzecią edycją – tym razem również chciałoby się zakrzyknąć: “To będzie najbardziej wyjątkowa odsłona w historii!”. Fakty są bowiem takie, że platforma, która początkowo miała zawierać przede wszystkim wiedzę od Pani Swojego Czasu, powoli staje się szerokotematyczną multiplatformą dla wszystkich kobiet, które pragną się rozwijać – nie tylko w obszarach osobistych, ale także zawodowych i biznesowych. 

Hasłem przewodnim IV edycji Klubu Pań Swojego Czasu, do której zapiszesz się od 9 listopada, jest jeden z najbardziej znanych cytatów Oli Budzyńskiej: “Nie ma zmian bez zmian”. I właśnie m.in. tego nauczysz się od naszych nowych ekspertów. 

1. Kim są nowi eksperci Klubu Pań Swojego Czasu? 

Przez ostatni miesiąc ci, od których będziesz mogła uczyć się w IV edycji Klubu PSC, opowiadali o sobie i swoich programach na naszym blogu. Kolejno byli to: 

O tym, co zaplanowali dla Ciebie nasi eksperci na najbliższe pół roku – o ile oczywiście zdecydujesz się na dołączenie do Klubu – przeczytasz szczegółowo w ich artykułach, ale tym, co już teraz musisz wiedzieć, jest fakt, że każdy z nich opracował ścieżkę, która od A do Z przeprowadzi Cię przez dany program i pozwoli na wprowadzenie realnych zmian w życiu. 

Zależy nam na tym, byś nie musiała błądzić i szukać na własną rękę. Tutaj otrzymasz gotowe, rzetelnie opracowane programy, z którymi będziesz mogła pracować we własnym tempie i które umożliwią Ci pracę nad tymi obszarami Twojego życia – czy to osobistego czy zawodowego – które rzeczywiście chcesz ulepszyć, rozwinąć lub zmienić. 

2. Co nowego znajdzie się w programie Oli Budzyńskiej? 

Jako że baza Klubu już teraz obfituje w kilkadziesiąt godzin nagrań webinarów Pani Swojego Czasu, które dotyczą takich obszarów, jak: planowanie, cele, motywacja, organizacja, zarządzanie czasem dla rodziców, prokrastynacja, budowanie nawyków, asertywność i pewność siebie, perfekcjonizm i rozwój osobisty, to w IV edycji Klubu Pań Swojego Czasu Ola Budzyńska zagospodaruje obszar biznesowy

Comiesięczne webinary PSC zyskają formę wywiadów z gośćmi specjalnymi. Dzięki temu będziesz mogła dowiedzieć się więcej na temat analizy danych w biznesie, Pinteresta, newsletterów, reklam na Facebooku, sprzedaży i promocji – a wszystko to od fantastycznych specjalistów w danych dziedzinach. 

3. Skąd pomysł na rozbudowę Klubu? 

Choć motorem napędowym pierwszych dwóch edycji Klubu była sama twórczyni marki PSC – wraz ze swoimi dotychczasowymi, jak i nowymi webinarami oraz kursem “Zrób to dziś” (i innymi bonusami, do których jeszcze wrócimy), to przy okazji edycji startującej w maju 2020 roku przyszedł czas na pierwszą z rewolucji – to wtedy do grona ekspertek Klubu dołączyły trzy specjalistki z innych obszarów tematycznych

Rola Pani Swojego Czasu nie zmieniła się – jej “działka” dalej była rozwijana, więc osoby, które dołączyły do Klubu ze względu na tematykę zarządzania sobą w czasie i szeroko rozumianego rozwoju osobistego, nadal mogły być zadowolone (dlatego też większość z nich przedłużyła dostęp na kolejną edycję), a dodatkowo klubowa baza wzbogaciła się o mnóstwo treści przydatnych dla twórczyń internetowych oraz właścicielek firm. 

Ekspertki III edycji Klubu, to: 

 • Kasia Mistacoglu – odpowiedzialna za obszar Kreatywnej Strategii Treści. Wśród przygotowanych przez nią materiałów oraz zapisanych nagrań live, znajdziesz podpowiedzi i pomysły na to, jak zacząć tworzyć treści, które będą wspierać Twoje cele i dawać wartość Twoim odbiorcom. 
 • Martyna Bliga – autorka kursu Czas na Insta – która stworzyła bazę treści oraz przeprowadziła serię live’ów w temacie merytorycznego i kreatywnego rozwoju profilu na Instagramie (zarówno dla osób prywatnych, twórców internetowych, jak i firm). 
 • Dagmara Kokoszka-Lassota – odpowiedzialna za obszar reklamy i marketingu, ze szczególnym naciskiem na strategię i planowanie promocji oraz działania reklamowe na Facebooku. 

W tym miejscu warto przypomnieć, że sam pomysł na Klub był eksperymentem, który ewoluuje z każdą kolejną edycją, a zmiany w nim dostosowywane są do potrzeb Klubowiczek. Dołączając zatem do tego grona możesz mieć wpływ na to, jaki będzie kształt Klubu w przyszłości. 

4. Czy w IV edycji otrzymuję dostęp do wcześniejszych materiałów? 

Wszystkie dotychczas opublikowane materiały – webinary, live’y, e-booki, karty pracy itd. – w IV edycji Klubu nadal będą dostępne i z platformy klubowej nie znikną. Dołączając więc w listopadzie 2020 roku do Klubu PSC zyskujesz dostęp nie tylko do treści dodawanych na bieżąco przez naszych nowych ekspertów, ale także do: 

 • wszystkich webinarów PSC i nagrań ekspertek z III edycji Klubu o łącznej wartości ponad 3300 zł, w tym 46 webinarów klubowych, które nie są dostępne nigdzie indziej, co daje ponad 80 godzin nagrań wzbogaconych o karty pracy, notatki wizualne i transkrypcje; 
 • kursu Zrób to dziś o wartości 319 zł; 
 • materiałów do pobrania – m.in. list do druku, tapet na telefon i e-booków; 
 • e-booka “Samodzielna analiza profilu na Instagramie”, zestawów presetów, materiałów na temat algorytmu Instagrama i najpopularniejszych mitów dotyczących IG, a także kart pracy i katalogu hasztagów od Martyny Bligi; 
 • #miniWorqbooka Kalendarz Publikacji, zeszytu ćwiczeń do blogowych podsumowań, Kalendarzy Świąt Nietypowych oraz kart pracy od Kasi Mistacoglu; 
 • wyzwania “Czy jesteś gotowa na włączenie kampanii reklamowej?”, mini-ebooka o mitach dotyczących Facebooka, PDFów z ćwiczeniami oraz materiałów na temat działań reklamowych od Dagmary Kokoszki-Lassoty. 

5. Jakie bonusy czekają na Klubowiczki? 

Dołączając do Klubu Pań Swojego Czasu nie tylko otrzymujesz dostęp do potężnej bazy materiałów oraz możliwość udziału w spotkaniach live z ekspertami, ale także cały szereg bonusów: 

Kolekcja Back to study
 • wyjątkowe rabaty – do wyboru: 10% zniżki na wszystkie produkty w sklepie PSC oraz Przestrzeni Pełnej Czasu w Krakowie lub darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 100 zł na terenie Polski; 
 • pierwszeństwo zakupu limitowanych produktów; 
 • dostęp do Tajnej grupy na Facebooku i możliwość uczestniczenia w cotygodniowych live’ach, cyklach tematycznych oraz dyskusjach z Gangiem i innymi Klubowiczkami; 
 • możliwość zakupu produktów tylko dla członkiń Klubu – niedostępnych nigdzie indziej, dodatkowo w obniżonych cenach; 
 • gwarancję stałej ceny – choć z edycji na edycję cena abonamentu rośnie, Ty zawsze przedłużasz dostęp za tę samą kwotę, za którą płaciłaś pierwszy raz. A nawet niższą, ponieważ przy przedłużaniu możesz skorzystać ze swojej zniżki 10%. 

6. Jak wygląda życie Klubu Pań Swojego Czasu? 

Zostając członkinią Klubu PSC otrzymujesz dostęp do dwóch ultraważnych miejsc: platformy klubowej oraz dedykowanej grupy na Facebooku

Na platformie znajdziesz wszystkie treści merytoryczne, materiały do druku, informacje o zniżkach i promocjach, aktualności od Gangu oraz zapis wszystkich webinarów i live’ów. Na facebookowej grupie możesz natomiast uczestniczyć w spotkaniach na żywo, dyskutować i zadawać pytania oraz brać udział w akcjach cyklicznych. Grupa stanowi jednak tylko bonus do platformy i nie musisz posiadać konta na Facebooku, aby móc korzystać z treści merytorycznych przygotowywanych przez ekspertów. 

Rytm życia grupy klubowej dyktuje klubowy kalendarz, opracowywany przez nas z miesiąca na miesiąc. To z niego dowiadujesz się, w które dni odbywają się live’y (np. cotygodniowy #kwadranszbudzyńską) i webinary, ruszają akcje promocyjne i pojawiają się nowe posty cykliczne (np. #ZapytajOlę, Q&A z ekspertem czy #PolecajkiKsiążkowe). Oprócz tego na grupie klubowej w każdej chwili możesz zadać pytanie i rozpocząć dyskusję z innymi Klubowiczkami, ekspertami oraz członkami Gangu PSC. 

7. Tyle tego jest! Czy zdążę przerobić wszystkie materiały? 

Szczerze? Nie. Chyba że planujesz spędzać przed komputerem 20 godzin na dobę, co nie jest szczególnie wskazane. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, czy warto zainwestować pieniądze w Klub, skoro nie ze wszystkiego będziesz w stanie skorzystać, pamiętaj, że nie masz obowiązku przyswajać wiedzy z absolutnie każdej możliwej dziedziny. 

W Klubie masz wybór. Możesz w pełni poświęcić uwagę najważniejszemu dla siebie zagadnieniu. Z drugiej strony – w Klubie nie masz ograniczeń. Możesz szukać inspiracji i nowych ścieżek. Tak, jak na Netfliksie nigdy nie obejrzysz wszystkich dostępnych seriali albo tak, jak w sieci komórkowej nie wykorzystasz całego pakietu darmowych minut, tak i w Klubie prawdopodobnie znajdą się takie materiały, z których w danej chwili nie będziesz miała potrzeby skorzystać, ale zyskujesz ten komfort, że materiały nie znikają i zawsze będą na Ciebie czekać. Masz też wybór – a to sprawa kluczowa

8. Czy muszę uczestniczyć w live’ach na żywo, aby mieć do nich dostęp? 

Absolutnie nie! Materiały klubowe są dla Ciebie dostępne 24 godziny na dobę, a na platformie lądują zapisy wszystkich live’ów i webinarów – tak, byś mogła się z nimi zapoznać w dogodnej dla siebie chwili. 

Co więcej! Ogromną zaletą przeprowadzania live’ów na Facebooku jest to, że nawet jeśli wrócisz do nich po czasie, to na grupie zachowane zostają komentarze uczestników – i Ty w każdej chwili możesz dołączyć do dyskusji. W ten sposób nawet jeżeli nie uczestniczysz w spotkaniu w czasie rzeczywistym, to nic Cię nie omija

9. Czy Klub Pań Swojego Czasu jest tylko dla kobiet? 

Choć mówimy o “Klubowiczkach” i “Paniach Swojego Czasu”, to w Klubie PSC można spotkać także panów. Nie trzeba być kobietą, aby chcieć się rozwijać na wielu polach. I bardzo doceniamy to, że mimo iż cała nasza komunikacja od lat kierowana jest do kobiet (które stanowią ponad 99% społeczności PSC), to nie tylko one znajdują dla siebie miejsce w naszych szeregach. 

10. Czy Klub PSC rzeczywiście zmieni moje życie? 

Wszystko zależy od Ciebie. Od tego, na ile się zaangażujesz i ile będziesz chciała z siebie dać. To proste – nie ma zmian bez zmian. W myśleniu, w działaniu, w sposobie patrzenia na siebie i świat. Tak, eksperci przygotowują dla Ciebie gotowe ścieżki, ale nawet zupkę chińską musisz samodzielnie zalać wodą, aby z tego, co znajdziesz w paczce, wyszło ciepłe danie. Samo przyswojenie materiałów to jedno, ale Twoja własna praca nad wykorzystaniem zdobytej wiedzy w życiu to już zupełnie co innego. 

Czy Klub zmieni coś w Twoim życiu? Wierzymy, że tak. Nic jednak nie wydarzy się samo. 

Co jeszcze chcesz wiedzieć o Klubie Pań Swojego Czasu? 

Na stronie Klubu PSC w tej chwili możesz zapisać się na listę zainteresowanych dołączeniem do społeczności klubowej. Tam też znajdziesz szczegóły dotyczące planów cenowych, materiałów dostępnych na platformie oraz programów ekspertów, a także obszerne FAQ z odpowiedziami na inne pytania dotyczące Klubu. 

Możesz także przeczytać artykuły dostępne na blogu: 

Weź udział w spotkaniu live z ekspertami IV edycji Klubu PSC! 

10 listopada o godzinie 20:00 na fanpage’u Pani Swojego Czasu odbędzie się ogólnodostępny live ekspertów IV edycji Klubu, podczas którego dowiesz się m.in. jak najlepiej wykorzystać półroczny dostęp do Klubu, jakie ważne zmiany w życiu mają za sobą nasi specjaliści i jakie mają rady dla tych, którzy czują się przytłoczeni nadmiarem dostępnych treści. 

Zapraszamy! 

Zapisy na listę zainteresowanych: klubpsc.pl 

Możliwość dołączenia do IV edycji Klubu: 9-16 listopada 2020.