Klaudyna – #GangPSC

Tego jeszcze nie było – po latach tworzenia Planerów Pełnych Czasu do samodzielnej organizacji – Pani Swojego Czasu otwiera się na zwolenniczki gotowych rozwiązań, które chciałyby planować swój rok w klasycznym kalendarzu książkowym. Poznaj kalendarz Pani Swojego Czasu na rok 2021

Oczywiście jak na PSC przystało, klasyka idzie tutaj w parze z oryginalnością, a każda strona została dokładnie przemyślana i zaprojektowana z myślą o wygodzie i swobodzie użytkowniczek. Jak zatem wygląda Kalendarz Pełen Czasu i co kryje się w jego wnętrzu? Sprawdź sama! 

kalendarz Pani Swojego Czasu

Jak wygląda kalendarz Pani Swojego Czasu na 2021 rok? 

W sklepie znajdziesz dwa warianty kolorystyczne kalendarza Pani Swojego Czasu – #ZgaszonyRóż oraz #ZgaszonyBłękit. Ich kolory dobrane są nieprzypadkowo – po pierwsze, w 2021 roku stonowane barwy będą jednymi z najmodniejszych, co oznacza, że Kalendarz Pełen Czasu idealnie wpisuje się w nadchodzące trendy. Po drugie – neutralne kolory znajdą uznanie tych osób, dla których rubinowa czerwień czy intensywny żółty są zbyt nachalne, by spędzać w ich towarzystwie cały rok. Po trzecie – decydujący głos oddałyśmy obserwatorkom i klientkom Pani Swojego Czasu, które drogą głosowania wybrały swoje ulubione okładki. W ten właśnie sposób wybrane zostały dwa warianty książkowego kalendarza Pani Swojego Czasu na 2021 rok – w odcieniach błękitnym i różowym. 

Kolor to oczywiście nie wszystko – pierwszym, co zwraca uwagę, gdy chwyci się Kalendarz Pełen Czasu w dłoń, jest miła w dotyku faktura. Najważniejsze są jednak jego elementy funkcjonalne – praktyczna gumka na długopis lub ołówek, trzy wstążki do zaznaczania istotnych miejsc, kieszonka na ostatniej stronie, gumka zamykająca całość oraz nasz doskonały, wielokrotnie przetestowany papier znany z Planerów Pełnych Czasu. Dzięki nim korzystanie z kalendarza będzie maksymalnie wygodne i praktyczne. 

Jak Kalendarz Pani Swojego Czasu na 2021 rok wygląda od środka? 

Aby Twoje planowanie w 2021 roku było jak najbardziej efektywne i aby kalendarz stanowił Twoje główne (a może nawet jedyne) narzędzie do codziennej organizacji, w jego wnętrzu znajdziesz wszystko, co niezbędne: 

  • Widok całego roku na jednej stronie- podręczny kalendarz, który pozwoli spojrzeć z lotu ptaka na cały rok. 
  • Kartę celów – do wpisania swoich najważniejszych celów na 2021 rok. Jeśli nie wiesz, jak pracować z celami, sprawdź wyzwanie #wymiatamzpsc, które pomoże Ci dobrze wejść w kolejny rok. 
  • Rozmieszczony na dwóch stronach widok 12 miesięcy, umożliwiający wpisanie krótkiej notatki przy dowolnym dniu roku. 
  • Obszerną część kalendarzową obejmującą okres od grudnia 2020 do stycznia 2022 roku. 
  • Przestrzeń na notatki (50 kropkowanych stron znajdujących się na końcu kalendarza). 

Proponowany przez Panią Swojego Czasu system zakłada planowanie w perspektywie tygodniowej. Lewa strona kalendarza zawiera zatem widok tygodnia z podziałem na siedem dni. Tym, co wyjątkowe, jest jednak strona prawa – tutaj pozostawiamy Ci pełną swobodę. Zabrakło miejsca na zapiski? Do głowy wpadł nowy pomysł? Chcesz szybko coś zanotować albo narysować? Do tego posłuży Ci wolna przestrzeń po prawej stronie. Tam właśnie znajdziesz pustą stronę w kropki, doskonale znaną z Planerów Pełnych Czasu, wprost czekającą na to, aż wykorzystasz ją w taki sposób, w jaki będziesz potrzebowała! 

Postaw na siebie! - ucz się z #kursoksiążek i zacznij działać!
kalendarz Pani Swojego Czasu

Na tym jednak wyjątkowość Kalendarza Pełnego Czasu się nie kończy! Każdy kolejny miesiąc otwierają cztery strony, które ułatwią i wzbogacą Twoje planowanie. Znajdziesz na nich: 

  • Przestrzeń na zanotowanie zadań/priorytetów/celów itp. (w sumie: 30 linijek) umieszczoną zaraz obok kalendarza na dany miesiąc. 
  • Widok miesiąca w formie kalendarza kafelkowego – ze sporą przestrzenią na wpisanie planów czy terminów. 
  • Kartę do monitorowania nawyków, dzięki której możesz śledzić swoje postępy w wypracowywaniu aż 12 nawyków jednocześnie. 
  • Pustą stronę w kropki na dodatkowe zapiski. 

Kalendarz Pełen Czasu stanowi zatem doskonałe połączenie klasycznych rozwiązań do planowania z miejscem na Twoje swobodne działania. Jeżeli do tej pory korzystałaś z metody Bullet Journal albo nie planowałaś wcale, nie mogąc znaleźć odpowiedniego narzędzia, ten kalendarz na 2021 rok może sprostać Twoim oczekiwaniom. 

Rozkładówki miesięczne, tygodniowe oraz całoroczne są już gotowe – wystarczy, że uzupełnisz je swoimi zadaniami, marzeniami, planami i notatkami. Popularny “habit tracker”, czyli monitor nawyków, również jest już zaprojektowany – nie musisz sama brać się za rysowanie i kreślenie, jeżeli tego nie lubisz, nie potrafisz albo nie chcesz robić. 

kalendarz Pani Swojego Czasu

Jednocześnie znajdziesz tutaj sporo miejsca na swobodne zapiski czy rysunki – jeżeli więc ta wolność znana z Bullet Journalingu jest Ci potrzebna, znajdziesz ją właśnie w Kalendarzu Pełnym Czasu. 

Chcesz w 2021 planować i organizować się w wyjątkowy sposób? Mamy dla Ciebie narzędzie, które Ci to umożliwi. Oto wysoka jakość wykonania znana z Planerów Pełnych Czasu połączona z funkcjonalnością tradycyjnego kalendarza – Kalendarz Pełen Czasu na rok 2021