Kasia – #GangPSC

Dostęp do nagrań z webinarów eksperckich o wartości ponad 3300 zł, mnóstwo kart pracy, notatek wizualnych, materiałów do druku i treści merytorycznych, dostęp do kursu „Zrób to Dziś”, zaproszenie do Tajnej Grupy na Facebooku, a teraz także również wsparcie eksperckie w temacie talentów Gallupa, zmiany zawodowej, budowania nawyków i osiągania celów, grafiki i projektowania oraz kreatywnych i rozwijających zabaw dla dzieci – to wszystko (i jeszcze więcej!) oferuje Klub Pań Swojego Czasu, do którego możesz dołączyć właśnie teraz!

Pytanie tylko czy ten Klub jest dla Ciebie. A jeśli tak, to jak się w tym wszystkim nie pogubić? Jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w Klubie Pań Swojego Czasu? Jak nie zachłysnąć się wiedzą i wszystkim tym, co dla Klubowiczek dostępne jest na wyciągnięcie ręki?

Spokojnie, podpowiemy! Tym bardziej że w obecnej, czwartej już edycji Klubu Pań Swojego Czasu, atrakcji jest jeszcze więcej i warto sobie to wszystko poukładać tak, aby swój czas w Klubie wycisnąć jak cytrynkę!

Klub Pań Swojego Czasu - zobacz co to jest #KlubPSC

Klub Pań Swojego Czasu – co to takiego?

Klub Pań Swojego Czasu to jedyna w swoim rodzaju społeczność kobiet, które pragną rozwijać się na wielu polach – organizować codzienność, budować biznes, realizować plany i marzenia – ten piękny opis pochodzi ze strony, na której znajdziesz szczegółowe informacje o wszystkim, co aktualnie czeka na Ciebie w Klubie Pań Swojego Czasu. A jest tego sporo!

Co znajdziesz w Klubie Pań Swojego Czasu?

W Klubie czekają na Ciebie między innymi:

  • Webinary – każdy po brzegi wypełniony wiedzą i zarażający energią do działania. Większość z webinarów wzbogacona jest o notatki wizualne i karty pracy, tak abyś informacje, które z nich wyniesiesz, mogła od razu wprowadzać w życie – poznaj ulubione webinary Klubowiczek i zobacz jakie pokłady wiedzy tutaj na Ciebie czekają!
  • Baza materiałów do pobrania i wydrukowania – a wśród nich rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej, planery i listy, wspaniale uzupełniające kolekcje aktualnie dostępne w sklepie, oraz archiwalne wzory produktów, których nie ma już w sprzedaży.
  • Tajna Grupa dla Klubowiczek na Facebooku – a w niej cotygodniowe live’y, webinary, posty z polecajkami i mnóstwo ciekawych dyskusji na tematy bliskie każdej Pani Swojego Czasu,
  • Zniżka klubowa dostosowana do Ciebie i tego, czego aktualnie potrzebujesz – możesz wybrać czy chcesz skorzystać ze zniżki 10% na Twoje zamówienie, czy z darmowej dostawy na zamówienia o wartości powyżej 100 zł.
  • Treści merytoryczne z tematyki związanej z zarządzaniem sobą w czasie, rozwojem osobistym, biznesem, reklamą i marketingiem, Instagramem oraz kreatywną strategią treści. A od czwartej edycji także z talentami Gallupa, budowaniem nawyków, grafiką, zmianą zawodową oraz kreatywnym rozwojem dziecka.

Klub Pań Swojego Czasu - zobacz co to jest #KlubPSC

Klub Pań Swojego Czasu – wykorzystaj swoją obecność w Klubie!

Sama widzisz, że jest tego naprawdę sporo! Jeśli chcesz wykorzystać swój czas w Klubie Pań Swojego Czasu najlepiej, jak to tylko możliwe, pamiętaj – bierz odpowiedzialność za swoją naukę i wiedzę! My – #GangPSC oraz klubowi eksperci – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci to ułatwić i uprzyjemnić, ale stery swojego rozwoju trzymasz Ty!

1. Zastanów się czego potrzebujesz – w jakich obszarach chcesz się rozwijać w Klubie Pań Swojego Czasu?

Wiedzy w Klubie Pań Swojego Czasu jest mnóstwo (i będzie jeszcze więcej), dlatego na początek przegadaj z samą sobą, od czego zaczniesz.

W jakich obszarach chcesz się rozwijać?
Gdzie potrzebujesz największych zmian?
Które tematy są dla Ciebie najważniejsze?

Ola często powtarza, że da się zrobić wszystko, ale nie wszystko naraz. Ta zasada działa również w Klubie – ta wiedza jest już tutaj, czeka na Ciebie i nigdzie nie ucieknie, zdecyduj jednak, od czego zaczynasz i nie skacz z kwiatka na kwiatek.

Aby Ci to ułatwić, zrobiłyśmy w Klubie wielkie porządki i treści – do tej pory ułożone według formatów – zostały zorganizowane dookoła obszarów merytorycznych. Mówiąc po polsku – Ola zaprojektowała ścieżki rozwoju, które sprawiają, że cały proces uczenia się jest logiczny, a wiedza, którą wynosisz z kolejnych materiałów, uzupełnia to, czego nauczyłaś się wcześniej.

Klub Pań Swojego Czasu - zobacz co to jest #KlubPSC

Chcesz rozwijać się w temacie asertywności i przekonań?
Jesteś mamą małego dziecka i szukasz pomysłów na to, jak się zorganizować?
Kręci Cię własny biznes?
Pracujesz nad nawykami?
Szukasz sposobów na to, aby zaprzyjaźnić się z motywacją?

W Klubie Pań Swojego Czasu cała ta wiedza ułożona jest tak, aby wspierać proces uczenia się. Zdecyduj tylko, gdzie chcesz zacząć!

Klub Pań Swojego Czasu - zobacz co to jest #KlubPSC

Jeśli wolisz sama planować swoją ścieżkę edukacji, zrób sobie listę tego, czego chciałabyś się nauczyć. Uzupełnij ją o tytuły konkretnych webinarów, wydrukuj odpowiednie karty pracy i notatki i działaj zgodnie z planem. Do kolejnych materiałów przechodź dopiero po przerobieniu i wdrożeniu tego, co zaplanowałaś wcześniej! Możesz w ten sposób stworzyć swoją własną klubową bazę wiedzy – świetnie sprawdzają się do tego segregatory, bo wiadomo – w materiałach do nauki porządeczek musi być!

2. Ile dajesz sobie czasu na naukę i aktywną obecność w Klubie Pań Swojego Czasu?

Kolejna sprawa, którą powinnaś przemyśleć wiąże się z… czasem! Zastanów się, ile masz czasu na naukę w ciągu dnia, a ile w skali tygodnia. Dlaczego jest to ważne? Bo gdy jasno określisz, jaką ilość czasu możesz przeznaczyć na aktywną obecność w Klubie Pań Swojego Czasu, będziesz mogła zdecydować, który z Klubowych pakietów będzie dla Ciebie najbardziej korzystny, zarówno cenowo jak i logistycznie!

Jeśli masz mało czasu, to przerobienie treści, które Cię interesują, rozłoży się na dłużej, a co za tym idzie – wykupienie dostępu do Klubu Pań Swojego Czasu na dłuższy okres będzie miało więcej sensu. Jeśli masz czas i przestrzeń na intensywną naukę i wdrażanie wiedzy, możesz wybrać pakiet krótszy – taki na trzy miesiące. To fajna opcja również wtedy, jeśli chcesz poznać ideę Klubu i zobaczyć, jak tak naprawdę wygląda on od środka!

Przyjrzyj się pakietom, zastanów, ile masz czasu na naukę i działanie i wybierz taki, który będzie dla Ciebie najlepszy! Pamiętaj, że swój pobyt w Klubie Pań Swojego Czasu możesz przedłużyć nawet jeśli aktualnie nie trwa akcja sprzedażowa Klubu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące członkostwa w Klubie Pań Swojego Czasu znajdziesz tutaj.

Nowa kolekcja PSC GirlPower już 11 października!

3. Zaplanuj, KIEDY będziesz działać z wiedzą dostępną w Klubie Pań Swojego Czasu!

Planowanie czasu na naukę jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli masz go naprawdę mało. Jasna ścieżka nauki, rozwoju i wdrażania sprawia, że WIESZ jaki jest Twój kolejny krok w procesie uczenia się – wiesz, jaka lekcja, rozdział lub karta pracy czeka na Ciebie i możesz wykorzystać na naukę nawet najmniejsze kieszonki czasu. Właśnie dlatego tak bardzo cieszymy się na ścieżki edukacyjne, które pojawiły się w Klubie Pań Swojego Czasu. Plan gry jest tutaj jasny, Tobie pozostaje działanie!

Pamiętaj, że skuteczna nauka to nie tylko samo uczenie się, ale także wdrażanie – wiedza, którą dzielimy się w Klubie Pań Swojego Czasu, jest bardzo praktyczna, zaplanuj więc sobie przestrzeń na to, aby z niej naprawdę skorzystać! 

Pamiętaj, że wszystko to, co dzieje się w Klubie Pań Swojego Czasu zostaje w Klubie – na platformie klubowej lub w naszej Tajnej Grupie. Do materiałów możesz wrócić w dowolnej chwili, tak długo, jak jesteś członkinią Klubu.

Udostępniamy nagrania wydarzeń, które odbywają się na żywo, a jeśli chcesz poczuć się częścią naszej klubowej społeczności i brać w nich udział, mamy dla Ciebie kalendarz, który pomoże Ci zaplanować uczestnictwo w tych wydarzeniach, które najbardziej Cię interesują.

Jesteśmy społecznością, w której każda z nas może przekazać coś innym osobom – serce Klubu bije w Tajnej Grupie na Facebooku! Tutaj masz możliwość wymieniania się wartością, doświadczeniami i przemyśleniami w kameralnej grupie kobiet, tutaj możesz uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się na żywo, tutaj masz szansę poznać fajnych i wartościowych ludzi!

Klub Pań Swojego Czasu – nowa szata graficzna!

Aby jeszcze łatwiej i przyjemniej było Ci korzystać z wiedzy zebranej w Klubie Pań Swojego Czasu, nasz dział graficzny zrobił również klubowe porządki od zewnątrz! Platforma Klubu Pań Swojego Czasu wita nas teraz w pięknej, pastelowej odsłonie, a kafelki (które niektórym śniły się już po nocach) kuszą i zapraszają do klikania i poznawania kolejnych obszarów Klubu!

Klub Pań Swojego Czasu - zobacz co to jest #KlubPSC

Jak widzisz na załączonym obrazku, nasz Klub – Klub Pań Swojego Czasu – to nie jest jakiś twór raz na stałe wykuty w kamieniu. To przestrzeń, która zmienia się i ewoluuje tak, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby Pań Swojego Czasu.

Czy Klub Pań Swojego Czasu jest dla Ciebie?

To decyzja, którą musisz podjąć sama. Przede wszystkim – zastanów się czy masz przestrzeń, możliwości i ochotę na działanie z materiałami, które w nim na Ciebie czekają.

Wczytaj się dokładnie w opis tego wszystkiego, co pojawi się w Klubie Pań Swojego Czasu w obecnej edycji.

Obejrzyj nagranie, w którym Ola opowiada o zmianach w Klubie Pań Swojego Czasu, nad którymi pracujemy od kilku tygodni.

Zobacz, co o Klubie Pań Swojego Czasu mówią kobiety, które już w nim są.

Poznaj nowych ekspertów Klubu PSC.

Przeczytaj więcej o IV edycji.

I zdecyduj sama za siebie. W Klubie Pań Swojego Czasu czeka na Ciebie mnóstwo wartości, to miejsce w którym stawiamy na rozwój, chcemy dzielić się wiedzą, inspirować, motywować, przybliżać fajne idee i pomagać stać się Panią Swojego Czasu.

Pamiętaj jednak, że misją Pani Swojego Czasu jest pomoc kobietom w realizacji ich własnych celów – zdecyduj, czy obecność w Klubie może Ci w tym pomóc! Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy! Klubowe drzwi stoją przed Tobą otworem!