Co jakiś czas pytacie mnie, czy jeszcze gdzieś można kupić planer Pani Swojego Czasu.

Niestety – nie można.

Cały nakład został sprzedany, a my opracowujemy nową edycję. Oczywiście mogłybyśmy po prostu zlecić dodruk poprzedniej wersji i od ręki ponownie go sprzedawać, ale… nie chcemy.

Muszę z bólem serca przyznać, że gdy tworzyłam poprzedni planer, nie przemyślałam jego koncepcji tak dobrze, jak powinnam. Biorę to na klatę, przyznaję się bez bicia i zaliczam to do kolejnej puli błędów, których więcej nie zamierzam popełnić.


Obecnie pracujemy nad zupełnie nowym planerem, który będzie nosił dumne miano „Zeszytu do planowania Pani Swojego Czasu”.

Chcemy, aby był użyteczny dla KAŻDEJ z Was. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, bo jak połączyć Wasze zróżnicowane oczekiwania w zakresie tego, co planer powinien zawierać, czego nie powinien, a co Wam lekko przeszkadza.

Bardzo długo nad tym myślałyśmy, w końcu wpadłyśmy na pomysł, który wydaje nam się tak ciekawy, że cały #gangPSC wprost nie może się doczekać, aby wydrukować planer i zacząć z niego korzystać.

Na razie nie zdradzimy żadnych szczegółów, ale zamierzamy Cię wciągnąć w przygotowanie części zeszytu.

O co chodzi?

Jedną z rzeczy, nad którą długo się zastanawiałyśmy, była wewnętrzna okładka planera, czyli strona, którą widzisz jako pierwszą po otwarciu.

Chciałyśmy, żeby była kolorowa i… na tym się zatrzymałyśmy. Powstał miliard kombinacji, a każda z nich wydawała się dobra. Może w kolorze magenty jak PSC? A może dla odmiany coś zupełnie spokojnego? Ale dlaczego tylko jeden kolor? Poszalejmy i zróbmy wielokolorowe! A może paski, ciapki lub kropki? Nie! Zwierzątka! Albo zegarki! Albo filiżanki z kawą!

Zaczęłyśmy wariować od wielości możliwości.

I wtedy #WszechogarniającaJoanna rzuciła pomysł: „A gdyby tak któraś z Pań Swojego Czasu zaprojektowała wewnętrzną okładkę?”.

No właśnie! Przecież społeczność Pań Swojego Czasu składa się z kilkudziesięciu tysięcy fantastycznych, kreatywnych i utalentowanych kobiet! Dlaczego by nie poprosić o to Was?

Dlatego ogłaszamy KONKURS #tworzeplanerpsc na zaprojektowanie wewnętrznej okładki „Zeszytu do planowania Pani Swojego Czasu”.

Aby wziąć w nim udział musisz dołączyć do tego WYDARZENIA

Nagrody dla Ciebie:

Postaw na siebie! - ucz się z #kursoksiążek i zacznij działać!
  • komplet produktów fizycznych PSC;
  • Twoja okładka w naszym planerze;
  • Twoje imię i nazwisko oraz adres wybranego miejsca w sieci w metryczce planera.

Zainteresowana?

Dowiedz się więcej na temat konkursu:

Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie wnętrza okładki „Zeszytu do planowania Pani Swojego Czasu”. Wytyczne co do projektu dostajesz takie same jak zawsze: „majtki mają nam spaść z zachwytu!”.

Spośród przesłanych projektów wybierzemy 5, których autorki otrzymają nagrody gwarantowane, czyli zestaw produktów Pani Swojego Czasu (książkę, 4 komplety „Karteczek pełnych czasu” w różnych kolorach, notes do planowania, ołówek PSC, motywatorek, no i rzecz jasna planer, gdy tylko zostanie wydrukowany jesienią 2017 r.).

Mamy nadzieję, że już czujesz, że warto! Ale to nie wszystko!

Zwycięskie prace pokażemy Paniom Swojego Czasu, które zdecydują o tym, który wzór znajdzie się w planerze PSC.

Wygrywają 2 prace, które zdobędą największą liczbę głosów! Nazwiska autorek i wybrane przez nich miejsce w sieci (na przykład adres strony WWW) trafią do metryczki planera, a projekty w odpowiednie ręce, które sprawią, że pojawią się one w pełnej krasie w wydrukowanych planerach.

Kilka spraw formalnych:

– Aby wziąć udział w konkursie musisz dołączyć do tego WYDARZENIA

– praca musi być w 100% samodzielną działalnością twórczą (dysponujecie do niej pełnią autorskich praw majątkowych i osobistych) oraz nie może naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich;
– forma: praca ręczna (rysunek, akwarela, grafika, szkic – byleby płaska, aby można było ją zeskanować lub plik elektroniczny;
– ROZMIAR ma znaczenie! Planer będzie miał format B5, co oznacza, że wielkość Waszego projektu powinna wynosić minimum 346×251 mm. W wersji elektronicznej projekt należy zapisać w formacie PDF z rozdzielczością 300dpi;
– jedna osoba może zgłosić maksymalnie 5 prac!

Terminy:

27 czerwca–4 lipca czekamy na Wasze zgłoszenia. W WYDARZENIU NA FB wrzucasz w komentarzu zdjęcie (lub fragment) swojej pracy + KONIECZNIE wysyłasz mailem pracę na adres: pytania@paniswojegoczasu.pl, podając również swój numer telefonu).

5–6 lipca – #gangPSC wybiera 5 zwycięskich prac, a do autorek lecą nagrody gwarantowane

7 lipca – oficjalnie prezentujemy zwycięskie prace. O 11.00 rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 10 lipca do 20.00. Oczywiście możesz informować świat o tym, żeby zagłosował na Twoją pracę.

11 lipca – oficjalnie ogłaszamy 2 zwycięskie projekty, które pojawią się w planerze.

I jak? Gotowa na wyzwanie? Razem z #gangPSC nie możemy się doczekać tego, co wymyślisz!

Regulamin do konkursu znajdziesz tutaj: REGULAMIN

Jeśli nie możesz się doczekać nowej wersji planera, TUTAJ możesz się zapisać na listę osób zainteresowanych i jako pierwsza otrzymywać informacje o postępie prac. Ale lojalnie uprzedzam, że sprzedaż rozpocznie się dopiero jesienią!